Perazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 11 / 1 / 0

Myślicie że w nagłych i straszenie złych stanach można ją przyjąć dozylnie? Teoretyczne pytanie xd
  • 57 / 2 / 0

pernazyna ma działanie antydrgawkowe w ilości 100mg? Mój psychatra twierdzi ze jak najbardziej przyda sie do drgawek po SSRI, jednakże nie widze żadnej różnicy gdy zażyje pernazyne...

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
  • 702 / 54 / 0

Słabe. Zdecydowanie celowac w cos innego.
  • 702 / 54 / 0

100mg ledwo co czuc. to polecialo 200mg i tez w sumie cały huj, ale moze jeszcze upload trwa.
mysle ze ok byloby 300-400 to jest calkiem ok tego. no slabe jest.
wole zdecydowanie chlora.
  • 1194 / 95 / 0

Delikatny neuroleptyk wykazujący słabe objawy uboczne
Nasennie w dawce 200mg działał gorzej niż kwetiamina w dawce 100mg.

Pernazyna według mojej psychiatry częściej jest zapisywana na zaburzenia lękowe niż na psychozy w tym schizofreniczne.
  • 2650 / 128 / 0

23 kwietnia 2018Rafiuk5 pisze:
drgawek po SSRI
Czy coś mi umknęło ?
04 czerwca 2018wnc1964 pisze:
Pernazyna według mojej psychiatry częściej jest zapisywana na zaburzenia lękowe niż na psychozy w tym schizofreniczne.
Na zaburzenia lękowe w dawce 25-50mg w połączeniu z benzo sprawdza się bardzo dobrze pozwalając zmniejszyć dawkę tego drugiego. W połączeniu z kofeiną nie czuć nawet zbytnio zmulenia.
  • 702 / 54 / 0

to nie jest srodek na sen w zasadzie to wogole nie zamula, a jak juz to w stopniu bardzo nieznacznym.
powoduje wkurwiajacy przymus poruszania, trzeba dobierac perfekcyjne ułozenie, a i tak bedzie cały czas cos niepasować no to trzeba zmienic ulozenie hehe lipne to.

kwetiapina 50mg to bedzie odpowiednik 200mg perazyny? w sumie pewne ze 100 kwety to 200 perki.
  • 2650 / 128 / 0

05 czerwca 2018Thermoc pisze:
to nie jest srodek na sen w zasadzie to wogole nie zamula, a jak juz to w stopniu bardzo nieznacznym.
W stopniu wystarczającym :) Jak byłem nakręcony kofeiną a było późno i wiedziałem że kolejnego dnia muszę wcześnie wstać to brałem 25mg i po pół godziny lekka zamuła i chęć położenia się mnie łapała. Przy 50mg ciut mocniej, za to znacznie trudniej było mi wstać kolejnego poranka.
05 czerwca 2018Thermoc pisze:
powoduje wkurwiajacy przymus poruszania, trzeba dobierac perfekcyjne ułozenie, a i tak bedzie cały czas cos niepasować no to trzeba zmienic ulozenie hehe lipne to.
U siebie nic takiego nie zauważyłem, może kwestia osobnicza ?
  • 702 / 54 / 0

myslałem, ze ten przymus poruszania to od fenibutu, ale nie. to jest od perazyny i to jest meczace whuj, bo ile mozna sie krecic, bo ciagle cos nie pasuje heheh
nie ma to jak chlor %-D
  • 1194 / 95 / 0

Pernazyna ma słabsze działanie sedatywne od chloropotyksenu. Moja dziewczyna jak czasami nie umiała spać to po 25mg pernazyny spała jak dziecko.
Pernazyna nadaje się na lekkie zaburzenia lękowe, pomimo że to neuroleptyk starej generacji ma mniej skutków ubocznych, niż klasyczne neuroleptyki.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata