Pejotl - Uprawa

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 14 / 0

Zacząć podlewać w dzień jak temperatura 23-25st. będzie stabilna przynajmniej przez parę godzin i w nocy nie będzie spadać poniżej 10 st. Już niedługo sezon się zaczyna.

che

• 258 / 3 / 0

Sezon trwa już jakiś czas. Nie trzeba 25*c.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Próbował tłumaczyć, że nie wie co trzyma w dłoni. Ściskał narkotyki

Widząc funkcjonariuszy, mężczyzna zaczął ściskać je mocno w dłoni, a później schował.
  • 188 / 29 / 0

Mam keramzyt, pumeks ogrodniczy, podłoże kokosowe i ziemię do kaktusów (którą zamierzam przesiać celem odseparowania torfu). Czy taki miks mogę zastosować jako podłoże dla sadzonki o średnicy 4cm? Starać się o perlit i piasek? Coś skreślić z listy?
  • 4 / / 0

Keramzyt powinien zrobić robotę.
  • 702 / 50 / 0

a legalne to wogóle te pejotle?
  • 18 / 1 / 0

Tak na allegro masz ich pełno tylko kupujcie dwie odmiany są najlepsze Lophophora williamsii i decipiens. Decipiens jest lepszy niż williamsii szybciej rośnie i ma więcej specyfiku ;)
  • 21 / 2 / 0

Witam! Mam nietypowy problem i nie wiem gdzie go opisać, więc pomyślałam, że ktoś tutaj może wiedzieć co robić. Wczoraj kupiłam kaktusa (po prostu Bo mi się spodobał) niestety Pani w sklepie mi to nie opakowala i bardzo silny wiatr przy wyjściu buchnął mi w twarz dużą ilością drobnych igiełek. To cholerstwo dostało mi się do oczu. Uczucie okropne, panika, nie mogłam otworzyć oczu, ból, silne łzawienie... Mam znajomych mieszkających zaraz obok tego sklepu natychmiast obmyli mi oczy płynem do dezynfekcji oczu itd. Dzisiaj nadal czuje pieczenie, oczy czerwone co prawda nie jest tak ostro jak wczoraj, ale ktoś się orientuję jak długo to jeszcze może trwać? Albo jak to zneutralizowac ?
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata