N-oxy-DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub αMT

Moderator: Psychodeliki

• 83 / 3 / 0

Osobiście wysnułem teorię, że owo brązowe N-Oxy-DMT to 5-MeO-DMT, ewentualnie z czymś przeżenione. Sam vendor tłumaczył, że barwa wynika z zanieczyszczeń roślinnych - ale kto w dzisiejszych czasach im ufa.. Sam nie wiem co o tym myśleć.. Myślę, że nic - bo sortu nawet w łapkach nie miałem.

wlf

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Jakiś czas temu miałem do przetestowania próbkę 200 mg n-oxy-dmt.
Niestety nie udało mi się ani raz przebić. Nadal nie wiem czy była to kwestia samego materiału czy nieumiejętnej waporyzacji. Paliłem to w butelce z uciętym dnem, z nałożoną folią aluminiową która kiedyś idealnie się sprawdziła przy czystym DMT. O ile 40 mg DMT potrafiło mi zapewnić bardzo mocny trip, to 50 mg n-oxy-DMT nie zapewniło mi nawet przebicia; było słabiej niż przy ~15mg 5-meo-dmt (którego działanie w jakiś tam sposób przypomina mi ten stan przed przebiciem).

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Palił marihuanę podczas turnieju. Peruwiański tenisista zdyskwalifikowany na dwa lata

Arklon Huertas Del Pino został zdyskwalifikowany na dwa lata za nielegalne stosowanie konopi indyjskich. Peruwiański tenisista palił marihuanę podczas zeszłorocznego turnieju ATP Challenger Tour w Limie.
  • 3846 / 163 / 13

N-oxy-DMT jest w postaci przezroczystego oleju - jeżeli miałęś materiał w innej postaci, to prawdopodobnie miałeś wałek, albo poprostu zdegradowane DMT, które nota bene zawierało i tak więcej n-n-DMT niż oxy...
  • 11 / / 0

A czy spożycie tego zgodnie z dietą dobową do n,n-dmt dałoby podobny fekt co dmt? Również dalekie podróże? Czy najlepiej palić? Jaka jest różnica pomiędzy tripami w obydwu przypadkach?
  • 3846 / 163 / 13

Żadna. Są maniacy co wymyślają, że coś tam się różni, ale to już bajeczki dla wierzących w LSBD hoffman's dream ;).
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 1223 uczestników Wejdź na czata