N-oxy-DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 81 / 3 / 0

Osobiście wysnułem teorię, że owo brązowe N-Oxy-DMT to 5-MeO-DMT, ewentualnie z czymś przeżenione. Sam vendor tłumaczył, że barwa wynika z zanieczyszczeń roślinnych - ale kto w dzisiejszych czasach im ufa.. Sam nie wiem co o tym myśleć.. Myślę, że nic - bo sortu nawet w łapkach nie miałem.

wlf

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Jakiś czas temu miałem do przetestowania próbkę 200 mg n-oxy-DMT.
Niestety nie udało mi się ani raz przebić. Nadal nie wiem czy była to kwestia samego materiału czy nieumiejętnej waporyzacji. Paliłem to w butelce z uciętym dnem, z nałożoną folią aluminiową która kiedyś idealnie się sprawdziła przy czystym DMT. O ile 40 mg DMT potrafiło mi zapewnić bardzo mocny trip, to 50 mg n-oxy-DMT nie zapewniło mi nawet przebicia; było słabiej niż przy ~15mg 5-MeO-DMT (którego działanie w jakiś tam sposób przypomina mi ten stan przed przebiciem).

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Amerykańscy żołnierze z zakazem używania produktów zawierających CBD

Pomimo faktu, że całkowicie legalne na poziomie federalnym produkty z CBD podbijają obecnie amerykański rynek, Departament Obrony wydał w tym tygodniu surowe ostrzeżenie dla podlegających mu żołnierzy: mają unikać wszelkich produktów pochodnych konopi, w tym kanabidiolu.
  • 3831 / 140 / 13

N-oxy-DMT jest w postaci przezroczystego oleju - jeżeli miałęś materiał w innej postaci, to prawdopodobnie miałeś wałek, albo poprostu zdegradowane DMT, które nota bene zawierało i tak więcej n-n-DMT niż oxy...
  • 11 / / 0

A czy spożycie tego zgodnie z dietą dobową do n,n-DMT dałoby podobny fekt co DMT? Również dalekie podróże? Czy najlepiej palić? Jaka jest różnica pomiędzy tripami w obydwu przypadkach?
  • 3831 / 140 / 13

Żadna. Są maniacy co wymyślają, że coś tam się różni, ale to już bajeczki dla wierzących w LSBD hoffman's dream ;).
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata