Owoc Mango wzmacnia trip?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 28 / / 0

Na zagranicznym forum ludzie piszą że jedzenie Mango 30 minut przed fazą (lub 1h przed - różnie piszą)
wzmacnia jej moc.
Dzieje się tak dlatego, że Mango zawiera mircen który występuje również w konopiach.

http://forum.grasscity.com/apprentice-t ... tency.html

"According to Ed Rosenthal, a leading Cannabis expert, eating a slightly overripe mango about 30 minutes prior to consuming cannabis will drastically increase the potency of your high! Myrcene, one of the oder molecules found in both mangos and marijuana, easily crosses the blood-brain barrier and transports THC across the barrier too. Increasing the amount of Myrcene in the blood system results in more THC getting to the brain. Skeptical? Try it yourself...I promise you will like the results!"

Ciekawa sprawa, słyszeliście coś o tym?

W najbliższym czasie postaram się sprawdzić czy na mnie działa :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2009 przez eeeeee, łącznie zmieniany 3 razy.

• 369 / 2 / 0

overriped.. przejzale mango. Smacznego, plus wez pod uwage ze to co jest w supermarketach to pierdolona podrobka dobrego mango zielone z prawej czerwone z lewej, dobre dojzale mango jest pamaranczowe ale zaloze sie ze 90% kolkow co kupuje te niedobre o tym nie wie. pz

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Chińczyk na czele Biura Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości?

Przedstawiciel Chin już niebawem może stanąć na czele jednej z globalnych struktur zajmujących się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej, narkobiznesu oraz terroryzmu.

Użytkownik nieaktywny
  • 61 / / 0

A wszystko to robi mircen http://pl.wikipedia.org/wiki/Mircen
Dzięki za info. Jutro wypróbuję i zdam relację. Będę miał dobre porównanie bo ten sam stuff palę już od miesiąca.

• 305 / 1 / 0

no to nadszedl albo kolejny marihuanowy mit albo prawda...

ale jedno jest pewne :D jutro wzrośnie sprzedaż mango w calej polsce :D

• 13 / / 0

Dodam że nie trzeba mieć przejebanego mango, można go zastąpić:
sosna, kminek, wawrzyn, koper, konopie, szałwia, estragon, imbir
Sosna będzie chyba najsmaczniejsza...

• 28 / / 0

właśnie latam i nie mogę z powyższego postu :D

edit:
@golden afternoon
'slightly overriped' czyli 'nieznacznie przejrzałe'.
chodzi o to zeby było bardziej miękkie i słodsze
na tamtym forum piszą, że wystarczy je zostawić na noc w papierowym worku

ale fakt faktem że w Polsce większość mango jakie widziałem to całe zielone :/
no cóż, zjem 2 ;)
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2009 przez eeeeee, łącznie zmieniany 1 raz.

• 729 / 3 / 0

A nie lepiej zdobyć czysty mircen, albo chociaż jakiś produkt który ma go wiele? Chociażby:
http://sklep.wasowo.com.pl/index.php/pr ... c7f3c8870b
"Zawierają dwa cenne olejki: cytral (70-80%) i mircen (20%)."

Nie dość, że zawiera mircen, to jeszcze sama w sobie działa orzeźwiająco. Może szło by zdobyć w czystej postaci go i nim podbijać, choć osobiście jednak wolałbym wypić herbatkę z trawy cytrynowej przed paleniem trawy konopnej ;) Może ekstrakcik olejków z ów trawy by dał ten czystszy mircen?
Ciekawe czy to w ogóle smakuje cytrynowo?

Użytkownik nieaktywny
  • 463 / 1 / 0

dobry w smaku zawsze bedzie

• 6 / / 0

i jak,testował już ktoś,działa to? właśnie to przeczytałem i jutro z koleszką sprawdzimy to ;]

• 461 / / 0

Dobra, przewinęło się trochę teorii i różnych deklaracji przetestowania, teraz pora na relacje. Działa to jakoś zauważalnie( znacząco wydłużone działanie, zintensyfikowana bania itp.), czy lipa?

Ja dzisiaj spożyłem dojrzały owoc mango, ale bez jarania, więc się nie wypowiem ;) .
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata