<< Outdoor 2018 >> HajpiHajp :)

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 6267 / 682 / 0

Ktoś jeszcze dostał ofertę wymiany kilku g materiału na grzybki? : )
Jeśli autor propozycji czyta ten post, to niech wie, że ze względów bezpieczeństwa nie mogę zdecydować się na takie czary mary. Gdyby to był ktoś z ponad 1000 postów i kogo kojarzę, to może bym się zastanowił.

Wierzę, że intencje są szczerze, ale sam rozumiesz - na tym forum działają nie tylko użytkownicy...
  • 2778 / 247 / 0

Okay przebrzydłe ćpuny - pierwsza z dwóch obiecanych fotorelacji. Wydawało mi się, że mam miliony zdjęć, ale kiedy przyszło do wybierania tych zupełnie wyraźnych i nie powtarzających się to zostało 27

pelnosezonowy-passion-t64198.html

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Illinois stawia na marihuanę

Illinois będzie 11. stanem z zalegalizowaną marihuaną, ale pierwszym, w którym sprzedaż komercyjną konopi indyjskich zatwierdzono na drodze legislacyjnej. W innych stanach nastąpiło to po przeprowadzeniu referendum.
  • 2778 / 247 / 0

Ten i powyższy post można scalić
Poniżej link do fotorelacji 8 Ball Kusha, który już kilka razy gościł na łamach tego wątku :D
8-ball-kush-t64207.html
  • 851 / 39 / 0

Ok mordki :)

Zamykam , a tutaj świerzy temat :)
Have fun
TiJaz\ncdream

outdoor-2019-watek-ogolny-t64762.html
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata