8 Ball Kush [2018]

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 2421 / 191 / 0

Małe, graficzne sprawozdanie z dzielnych poczynań drugiego krzaka. Ten był praktycznie 2 razy gęstszy i zasadniczo wyszło z niego też sporo więcej kwiatostanów. Nie jest to wciąż nie wiadomo jaki olbrzym (sięgał mi gdzieś do brody na koniec), ale jestem z niego w pełni zadowolony. Oba krzaczki rosły na jednym spocie dlatego też na końcu zamieszcze jeszcze kilka wspólnych fotografii.

Tak jak przy pierwszej fotorelacji zdjęcia są robione w odstępie około 2 tygodni. W spojlerze link do drugiej fotorelacji jeśli ktoś jest zainteresowany Enjoy
  • 2421 / 191 / 0

Wiek to coś około miesiąca, ale może też i nieco mniej. Ciężko powiedzieć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

USA: Rekordowy przemyt

Agenci U.S. Customs and Border Protection udaremnili przemyt rekordowej ilości syntetycznych narkotyków na bazie opioidów. Przerzucali je imigranci z Meksyku.
  • 2421 / 191 / 0

Po kolejnych 2 tygodniach doszło nowe piętro liści. W tym momencie uznałem, że jasnozielony kolor krzaka może świadczyć o zbyt małej ilości azotu w glebie i chujowym nawozie. Wprowadzam tego dnia nowy nawóz
  • 2421 / 191 / 0

Zmiana przyniosła rezultat
  • 2421 / 191 / 0

W momencie robienia tych zdjęć byłem już szczerze zaskoczony tym, jaki skok wzrostowy odbył się w krótkim czasie
  • 2421 / 191 / 0

W górę
Ku niebiosom
  • 2421 / 191 / 0

Kolejny zadziwiający skok wzrostowy
  • 2421 / 191 / 0

Między tym a poniższym przerwa wynosiła tylko tydzień. Miałem wyjechać na dłuższy czas więc wolałem pokazać się szybciej i zapewnić nieco wody. W tym okresie było sucho, a teren na którym trzymałem planty był dodatkowo mocno piaszczysty
  • 2421 / 191 / 0

%-D
  • 2421 / 191 / 0

Kwiaty
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata