Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 117 Strona 7 z 12
Rejestracja: 2009
  • 134 / 3 / 0

Co będzie przyjemne a co pożyteczne?
Rejestracja: 2008
  • 1424 / 109 / 0

jedno i drugie

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Stróże prawa zaopatrywali dilerów

Jak informowała "la Repubblica" Giuseppe Montella, jeden z zatrzymanych karabinierów Piacenzy od 2008 miał aż jedenaście samochodów, 16 motocykli i kilkadziesiąt rabunków bankowych.
Rejestracja: 2007
  • 629 / 39 / 0

Wiem, ze to śmieszne, albo żałosne, ale... błagam pomóżcie mi się wysrac :'(
nie robiłam tego od 2 tygodni, i nawet mi się nie chce. a brzusio boli.
próbowałam już laktulozy, senesu, xenny, aloesu, babki pełsznik, siemie lniane, zielona herbata, kawa+papieros. i nic.
nawet próbowałam się "głodzic" w tym sensie, że nie dostarczałam żadnych opioidów do mojego organizmu. przez cały dzień. i nic.
kurwa, nawet lewatywa. i nic. prawie nic. zrobiłam to, bo po tygodniu byłam ostro zdesperowana.

tydzień temu brałam oxycontin. teraz od 4 dni jestem na Tramalu. nie wiem co robic. został mi już tylko metylonaltrekson ? podobno nie zaburza działania przeciwbólowego, ale czy nie będę miała skręta ? ktoś się orientuje?

słyszałam też, że morifna s.c. nie powoduje zaparc? ale kto marnuje morfine na podawanie podskórne...
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

To weź coś na przeczyszczenie, a nie preparaty z błonnikiem. Ewentualnie poskarż się lekarzowi, że masz zatwardzenie i może coś na receptę przepisze ;)
Rejestracja: 2007
  • 629 / 39 / 0

no właśnie boję się, że jak się poskarżę lekarzowi to da mi metylonaltrekson. chętnie bym wzięła, ale jak mi wyprze opioidy z receptorów to padne trupem. a tego nie wiem, czy ten lek tylko działa na kupę czy ma też inne właściwości naltreksonu, po którym od razu dostaje się głoda.
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Mógłby Ci przepisać (w sumie najlepiej by było) Relistor. Po podaniu iniekcyjnym antagonizuje receptory opioidowe przez koło godzinę. Po tym czasie można z powrotem przyjąć opioidy. Nie wiem co bierzesz, ale przez godzinę (Może nawet 45 minut) się chyba nie przekręcisz, co?
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2013 przez Mr Psycho, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2007
  • 629 / 39 / 0

ooo, relistor to właśnie metylonaltrekson. jeśli ma działac tylko godzinę to może dam radę wytrzymac. biore tramal i bupre, a przede wszystkim oxycontin. tylko to już chyba 3 rok będzie... dlatego się boję.
Psycho, dzieki za info, przynajmniej już coś wiem na temat tego leku.
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Na pewno nie będzie źle przez godzinę. Tylko z ubikatki się nie ruszaj, bo jak zaczniesz, to nie skończysz %-D
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 261 / 4 / 0

Jakoś nie zauważyłem, aby opio zjadane bardziej zapierały, niż opio podawane do żyły. Pamiętać należy, że opio podane do żyły, i tak w jakiejś części trafia do przewodu pokarmowego, z którego to znowu trafia do krwi... Dlatego gdy przedawkuje się opio iv, to dziwnie pomagają wymioty.
.
Przy zaparciach w naprawdę długich ciągach, to najbardziej pomaga lekka abstynencja, najlepiej po spacerze. U mnie to wyglądało tak, że gdy już czułem lekkie skręty, to zabierałem się do ugotowania hery, a po kilku godzinach skręt był już bardzo duży, ale i hera już była w moich rękach:-) Wtedy sobie szedłem do klopa ze strzykawką w ręce, a tam wszelkie problemy załatwiałem jednocześnie:-)
.
Ale naprawdę polecam na kłopoty z wyspóźnianiem dwie rzeczy- spacer i lekki skręt, po którym opio smakuje rewelacyjnie!
.
Natomiast w ciągach odradzam błonnik! Nie potrafię tego uzasadnić, jednak jakoś nie podobało mi się to. Wcale nie polepsza to wypróżnianie, natomiast jeszcze bardziej zapycha jelita. Ja jakoś nie narzekam na takie rzeczy
Rejestracja: 2008
  • 1424 / 109 / 0

można też inaczej, bez wywoływania skręta. neostygmina podawana doustnie w małych dawkach całkowicie znosi zapierające działanie jakichkolwiek opio. jest nawet tak stosowana. jedno ze wskazań to własnie przewlekłe zaparcia w terapii opioidami. minus-lek na recepte i z wykazu A tak, że niechętnie przepisywany.
jeśli antagonista podany jest po nie wchłania sie zupełnie z przewodu pokarmowego. działa na receptory opio tylko w obrębie przewodu pokarmowego. dlatego tez jest dodawany do niektórych preparatów z buprą, czy metadonem, nie tylko dlatego, by ich na inne drogi podania nie przerabiać. czysty antago podany po ułatwia sranie bez wywołania skręta
Posty: 117 Strona 7 z 12
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość