Odstawianie Benzo i zolpidemu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


:lsd: Witam. Jestem nowy na forum. Postanowiłem założyć temat bo widzę dużo ludzi meczacych się z tym samym problemem co ja. Zajadam clonazepam ponad 2 lata w dawce 4mg + szły zawsze dawki zolpidemu kiedyś po 1 tabletce potem 2..3.. Skończyło się na tym że żeby się wyspać potrzebowałem minimum 5 tabsow. 1 lutego akurat początek miesiąca zacząłem odwyk. Kiedyś próbowałem odstawic w pizdu odrazu skończyło się padaczka. alko nie pije. Psychol dał mi
Pregabaline biorę od wczoraj 150 rano i 150 wieczorem i od wczoraj ucialem 0,5 clona. Dodam że od 1 lutego odstawilem także zolpidem. Czyli idzie teraz
3.5 clona
45 mirty
Ketrel nasennie 100mg w zwyz (nie wiem do jakiej dawki mogę dojść??)
Pregabalina 300 dziennie narazie
Kolejna wizyta 15 lutego.

Co sądzicie o cieciach clona co można by do takiego zestawu dołożyć? Jak wasze spostrzeżenia? Może karbamazepina z 600 mg bo więcej nie chce jeśli już akurat mam w domu jej sporo. Chciałbym zejść w miarę bezpiecznie może ktoś doświadczony się wypowie.
Z góry dzięki mam nadzieję że dam radę.

Edit: z dniem 1 lutego rzuciłem całkiem fajki chociaż dziś się zlamalem i wyjaralem 5 za co jestem wściekły na siebie. Ale dalej nie jaram. Twardo będę się starał. Leki wydaje mi członek rodziny żebym nie opierdolil nic za dużo. Wczoraj poszedł trening siłowy. Jutra także idę i na saunę. Jakoś trzeba żyć. Dodam że czekam na małą operacje i siedzę w domu. Często nie mam co ze sobą zrobić. Od wypadku nie pracuje i zacznę dopiero po operacji za kilka miesięcy jak nie pół roku lub dalej. Mam też wsparcie w postaci kroplowek od sąsiadki elektrolitowe plus witaminy. Zastanawiam się co powie psychol 15tego i jak każe mi uciąć benzo w jakim tempie.
Rejestracja: 2017
  • 66 / 1 / 0


Nie wiem czy to prawda ale mi kiedyś psychiatra zalecił jedzenie dużych dawek Wit b1 jak schodzilem z bromazepamu. Dorzuć do zestawu. Na pewno nie przeszkodzi a może coś pomoże. Dawki nawet możesz 4x25 mg. Niestety jest na receptę. Bez recki tylko 3mg. Życzę powodzenia i łączę się w bólu.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Dzieci połykają produkty z marihuaną. Wzrost liczby zgłoszeń

Władze służby zdrowia w Massachusetts poinformowały o wzroście liczby zgłoszeń dotyczących niemowląt, które połknęły marihuanę lub produkty ją zawierające.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości