Oczyszczanie koksu

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 59 Strona 5 z 6
Rejestracja: 2006
  • 657 / 4 / 0

Jakbym miał sie tam wybierać to bym kupił kilka kilo koki i sam zrobił ekstrakcje + wysolenie ;]
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

I co dalej zrobiłbyś z tym włąśnie ekstraktem?

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Czy Oregon zdekryminalizuje posiadanie narkotyków?

Stany Zjednoczone dzierżą niechlubny tytuł ojczyzny Wojny z Narkotykami, a przy tym – nieprzypadkowo – również państwa, którego największy na świecie odsetek obywateli przebywa w więzieniach. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy w USA trend stopniowej liberalizacji prawa dotyczącego posiadania narkotyków.
Rejestracja: 2006
  • 657 / 4 / 0

Z tego co czytałem to paste filtruje sie w acetonie lub eterem i wysala hcl
Rejestracja: 2010
  • 1451 / 11 / 0

jestem przekonany na 85%, że ketony i aldehydy nie reagują z solami ;-)
Rejestracja: 2006
  • 103 / 1 / 0

Metoda oczyszczania bezwodnym acetonem dziala zajebiscie....
Oczyscilem juz w ten sposob meth, koks, amf i MDMA. Z zoltej meth (crank) zrobil mi sie bialutki proszek ktory kopal jak crystal :)
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Zaraz zaraz Panowie (i ukryte Panie)

Skoro jak twierdzi Mayday, lignokaina, benzokaina i inne popularne dodatki rozpuszczaja sie w chloroformach i eterach a kokaina w wodzie, to moze zrobic jak z koda: najpierw oczyscic z niekain przez myjke acetonowa a potem pozbyc sie ~kain przez rozpuszczenie w wodzie kokainy, wywalenie osadu (benzi i ligno) i odparowanie z powrotem do prochu.

Co Wy na to specjalisci? Po co wyciagac benzokaine sprzezona z chloroformem z kokainy skoro mozna wycignac kokaine sprzezona z woda z pozostalych ~kain i miec w dupie etery chloroformy?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

Nie jestem chemikiem, ale w liceum coś tam się liznęło i z tego takie wnioski i wynikające z nich pytania.
kokaina w postaci wolnej zasady słabo rozpuszcza się w wodzie, ale jednak się rozpuszcza więc zobojętnienie teoretycznie mało jej wytrąci.
A co jeśli użyć małych objętości stężonych roztworów z nadmiarem mocnej zasady? Iloczyn rozpuszczalności i mała objętość wytrąciłyby freebase niemal do końca i straty byłyby minimalne.
Następnie osad odfiltrować i wysolić. To by było banalne. Dla wymagających można osad rozpuścić w eterze pozbywając się nadmiaru zasady, w której jest utyrzany osad.
Teraz tak:
Czy inne substancje w postaci freebase, które zawiera uliczny koks też mogą się wytrącić?
Czy inne sole kokainy też są dobrze rozpuszczalne? Jako że kwas solny jest trudno dostępny, co by było gdybym wysolił kwasem cytrynowym, octowym, siarkowym lub innym łatwo dostępnym?
Rejestracja: 2011
  • 175 / / 0

na wieksza ilosc RC jakie proporcje uzyc 1g=5ml acetonu ?
Rejestracja: 2011
  • 1 / / 0

Hmmm.... tak sobie mysle moze sie myle wiec mnie poprawcie ..
ale skoro koka tak latwo rozpuszcza sie w wodzie to moze caly woreczek polskiej koki wsypac do wody dokladnie wymieszac , koka sie rozpusci a syf zostanie , przefiltrowac przez filtr (np. do kawy) i odparowac , to co zostanie to super czysty materiał ?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

Co do tej metody (pierwotnej) mam poważne zastrzeżenia. Po "myciu" w bezwodnym acetonie został się biały proszek. Proszek ów nie miał działania psychoaktywnego i słabo znieczulał miejscowo. Po odparowaniu acetonu został się żółtawy tłusty osad, który znieczulał mocno i psychoaktywnie wyrywał z kapci. Dodam że ten tłusty żółtawy osad do złudzenia przypomina pierwszoklasowy koks, który miałem okazję skosztować w Holandii.

Czy ktoś w ogóle próbował tej metody? Bo chyba coś tu nie gra... Skąd info na temat rozpuszczalności koki HCl w acetonie? Mi wygląda na to że ta metoda powinna być przeprowadzana na odwrót i koka wyciągana z roztworu, a nie osadu. Aceton jest polarny...
Posty: 59 Strona 5 z 6
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość