Nitro

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

885

• 866 / 10 / 0

z tym tez sie zgodze moje pierwsze budaprenowe bomby to byly jakies banaly typu krecenie sie w kolko krzyki jakies z kolejnymi dniami wachania byly coraz bardziej spójne i zaczynaly przybierac postac jaką opisalem wczesniej najlepszy byl budapren w takich 200ml sloiczkach o kolorze i konsystencji miodu byl tez taki rozpuszczalnik o delikatnej woni truskawek dodam tez ze po jakims czasie mialem juz halucynacje na trzezwo po zamknieciu oczu i byly to dosyc koszmarne wizje...
ostatnie jakie probowalem to budapreny z tubek i byly raczej kiepskie do tego bylem mocno pijany i czulem tylko oszolomienie i orzezwienie byla tylko lekka wizja (cpalem na plazy) jakis palm na niej i to wszystko
szukalem tych w sloikach w sklepach ale nie spotkalem
a co do TRI to slyszalem tylko za moich czasow juz tego nie bylo a cpalem budiego jakies 7-8lat temu intesywnie

szczeze mowiac teraz mam lepsze wizje podczas "delirium" niz po nowych klejach %-D
  • 1903 / 124 / 0

Jeszcze ten w słoikach 0,8l jest dobry, jak u nas sie to ćpało to słoik kosztowal 15zl, też z 7 lat temu. Taki zwykly, polski butapren. Jeszcze z rok temu trafiem na taki dobry, wolę rozpuszczalniki bo są wygodniejsze, nie trzeba z torby buchać, ale w większosvi sklepów są same chujowe, trzeba patrzec na skład, nie ma co kupowac w ciemno, bo to loteria. Ja zawsze mówie, że muszę zobaczyc, czy o taki rozpuszczalnik mi chodziło, albo w samoobslugowych przeglądam wszystkie. JKak ktoś jednak woli w ciemno kupować to najpewniejsze sa birol i mors (u nas na zwykłe kiranie mówilo się "walenie morsa", nie wiem, czy "mors" byl wczesniej, czy potem go wprowadzili :) ), wiekszość nitro jest chuja warta.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2013 przez gazyfikacja plazmy, łącznie zmieniany 5 razy.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Areszt za posiadanie i udział w obrocie znacznymi ilościami amfetaminy

Skuteczne działania rybnickich kryminalnych doprowadziły do przejęcia sporej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 10 tysięcy działek dilerskich.

885

• 866 / 10 / 0

no ci powiem ostatnio wąchałem nitrosa (tym razem sie nie napilem %-D) do tego duza ilosc alkoholu

udało sie wiecej niz poprzednio slyszalem juz znajomy helikopter do tego ta euforia i odrealnienie niestety halucynacji nie bylo ale i tak osiągnąłem wiecej niz poprzednim razem
wąchałem jakas godzine z przerwami pozniej znane wszystkim wyrzucenie wora (szukalem go w nocy nad kanalem ;d) rano znalazlem wachalem dalej lecz juz nie bylo kompletnie nic z dzialania

tym razem sproboje budaprenu ale tylko jesli znajde ten w sloiczku 200ml bo te tubki i puszki to sie nadają ale do klejenia butow
  • 1866 / 45 / 0

Kupiłem dzisiaj nitro firmy pro-sto, zajebisty jest. Nie jebie mocno i jest delikatny w smaku. Te fazy po tym japierdole, co za rozkminy boskie. Szkoda ze tak okrutnie rozpierdala samopoczucie przy odstawce. Depresja i pustka.
  • 9 / / 0

Czy teraźniejsze nitro nadal działa?
  • 4043 / 487 / 11

Szczerze, to nie wiem.
Ale słynny major Suchodolski go ćpa, więc musi klepać.
  • 23 / 3 / 0

Toluen w największym procencie . Dostępny jest i sam , bez dodatkowych składników .
  • 166 / 25 / 0

Ja pierdole, nitro. Wiedziałem, że wchodząc tutaj znajdę wzmianki o majorze. Cudowna substancja
  • 9 / / 0

Czy jak wdycham rozpucha to rozpuszczam smołe z papierosów która osadziła się na płucach skoro tak to chyba medyczny rozpuchol
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata