Nitrazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 2320 / 314 / 3

Nitrazolam.svg.png
1-methyl-8-nitro-6-phenyl-4H-[1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]benzodiazepine

Triazolowy analog nitrazepamu, także jest silniejszy, ale kosztem czasu działania. Działa od 5 do 10 godzin[1].
Dawkowanie[1]:
Lekko: 0.5-1mg
Średnio: 1-2mg
Mocno: 2-3mg+
Czyli coś pomiędzy flunitrazolamem, a nitrazepamem.
nitrazepam to benzodiazepina o silnej komponencie nasennej, także i tutaj najpewniej będzie podobnie.

Strukturalnie różni się od klonazolamu jedynie brakiem chloru na benzenie.

Cóż, mam to w rękach, spodziewajcie się relacji z mojej strony w najbliższym czasie :*)

[1] - Według TripSite.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1428 / 65 / 0

kolejne krótkie...czyli potencjał do wywoływania objawów odstawiennych jest konkretny pewnie.

i coś mi się wydaje, że pomimo nazwy nitra to nie ma za bardzo wiele wspólnego jesli chodzi o działanie z nitrazepamem.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Pacjenci szpitala w Dąbrowie Górniczej zatruli się nieznaną substancją na oddziale psychiatrycznym.

Policja wyjaśnia teraz pod nadzorem prokuratury, m.in. jak ta substancja, prawdopodobnie o działaniu narkotycznym, znalazła się w posiadaniu pacjentów.
  • 763 / 87 / 0

27 kwietnia 2018STR88 pisze:
Nitrazolam.svg.png
1-methyl-8-nitro-6-phenyl-4H-[1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]benzodiazepine

Triazolowy analog nitrazepamu, także jest silniejszy, ale kosztem czasu działania. Działa od 5 do 10 godzin[1].
Dawkowanie[1]:
Lekko: 0.5-1mg
Średnio: 1-2mg
Mocno: 2-3mg+
Czyli coś pomiędzy flunitrazolamem, a nitrazepamem.
nitrazepam to benzodiazepina o silnej komponencie nasennej, także i tutaj najpewniej będzie podobnie.

Strukturalnie różni się od klonazolamu jedynie brakiem chloru na benzenie.

Cóż, mam to w rękach, spodziewajcie się relacji z mojej strony w najbliższym czasie :*)

[1] - Według TripSite.
No cóż to ja też dorzucę swoją opinie bo też mam w rekach :-) %-D. Testy przewiduję w ten weekend. Nitrazolam mam od tego samego Vendora co clonazolam (opisałem w innym watku), który nota bene wyrwał mnie z butów. Tak więc będę testował ostrożniej. Recenzja po weekendzie :-)
  • 1182 / 47 / 0

Nie mogę się doczekać recenzji. Sam jestem typem testera, ale u nikogo tego nie znalazłem w ofercie.

No nic. Poszukam, może kupię, ale chyba najpierw poczekam na wstępne opinie. Z tym szukaniem będę miał chociaż zajęcie na wieczór.

Jeszcze tyle testów flu-alpry muszę zrobić, a tu takie nowości :)
  • 763 / 87 / 0

@Demis w wątku gdzie-kupic-xxx-vol-iii-t59609-450.html - napisałem gdzie kupić i wiele, wiele innych ciekawostek :-)
  • 763 / 87 / 0

Dobra to ja już po testach Nitrazolamu :-) Załadowałem 2-3 mg w glikolu. Do 30 minut banan na twarzy i super rozluznienie ... póznniej budzę się ok. 11:00 światła zapalone, telewizor włączony :-D
Aplikowałem po 24:00. Chyba ciut przy dużo...
  • 1428 / 65 / 0

Aż takie mocne?
Bo chyba teoretycznie ma być 5x mocniejszy od nitrazepamu więc 2-3mg nitrazolamu to eqivalent 12-15mg nitrazepamu, a to nie jest jakaś duża dawka.
  • 468 / 28 / 0

Mam tylko prośbę, nie żebym się przypierdalał, ale dajcie w nazwie tematu, na końcu w nawiasie RC, tak jak to robicie przy innych RC benzo.
  • 763 / 87 / 0

[mention]hess[/mention] - mocne i to bardzo. Ja mam tolerkę na benzyny wysoką niestety przez zaoranie GABA alco/benzo/z-etami. Tu się mocno zdziwiłem jak i przy clonazolamie od tego samego Vendora. Wpływ na działanie tej substancji na mnie mogły mieć jeszcze "prawie tragiczne" w skutkach zdarzenia z dnia poprzedniego (na własną prośbę i z własnej głupoty).

@Cold Steel - tak - przypierdalasz się :-)

Równorzędnie z innym kolegą doświadczonym w tematach benzo testujemy specyfiki te sam od tego samego Vendora. Niebawem pewnie wrzuci coś od siebie i będziecie mieli dwie niezależne opinie :-)
  • 1182 / 47 / 0

Cały czas mnie korci by to zamówić. Szkoda, że nie ma tego w postaci tabletek.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata