Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1663 / 177 / 0

Seledynowe? Bardziej niebieskie niż seledynowe, ale mogę powiedzieć, że coś takiego też zauważyłem.
  • 610 / 56 / 22

Ano seledynowe i czasami błękitne. Choć słyszałem o pomarańczowych powidokach i podobno stąd wzięło się bajzlowe określenie "oranżetka" :)

Mój ulubiony mix z nitrusiem to: piguła N + parę piw (można je pić po nitrusiu oporowo) + mocne zioło, ale wyłącznie sativa. Taki mix nazwałem "Zestaw Hendrix". Ma się po nim duże rozkminki i wypie.dol w cosmos :korposzczur: Mocno zaburza motorykę, ale z sativą ujdzie iść prosto.

PS. Nie warto brać więcej niż 1 - 2 nitra. Kiedyś wziąłem 7 i ujowo się czułem: trampek w gębie, zero benzowego działania, nieprzyjemna zmuła i ogólnie żałowałem. :ziew:

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Para zabita przez policjantów. Sąsiadka skłamała, że są handlarzami narkotyków

Para została zabita przez funkcjonariuszy po tym, jak ich „mściwa” sąsiadka wezwała policję i fałszywie oskarżyła ich o to, że są niebezpiecznymi handlarzami narkotyków.
  • 583 / 39 / 0

Nitrusy zajebiste na sen.
Mój lekarz taki stary doktor już na emeryturze jak mówię że mam lekkie problemy ze snem pisze nitrazepam XD
Chuj że jsst tysiąc nowszych leków, no ale biorę.
  • 610 / 56 / 22

Mi osobiście młoda lekarka nie chciała wypisać nitrazepamu, bo stwierdziła, że ten lek stosuje się u alkoholików, ale czasem zanoszę kartkę z lekami do wypisania dla mojej matki i dopisuję go do listy. I nie ma problemu - kobiecie 70+ lekarz wypisuje bez problemu. I tak raz w miesiącu mam pakę ulubionego pluszaka. Jak byłem w szpitalu to też "wymusiłem" go na nockę, twierdząc, że hydroxyzyna na mnie nie działa. Pisząc to jestem fajnie ululany 10 mg. :mniam: I wcale nie chce mi się spać - wręcz przeciwnie - będę tworzył muzę z pół nocy :D

----------------------

Sory za posta za postem, ale popełniłem experyment muzyczny "Nitrazepamum":
https://youtu.be/hgvucxbFX6w

Scalono. taurinnn
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata