Nitrazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1662 / 188 / 0

Seledynowe? Bardziej niebieskie niż seledynowe, ale mogę powiedzieć, że coś takiego też zauważyłem.
  • 651 / 63 / 22

Ano seledynowe i czasami błękitne. Choć słyszałem o pomarańczowych powidokach i podobno stąd wzięło się bajzlowe określenie "oranżetka" :)

Mój ulubiony mix z nitrusiem to: piguła N + parę piw (można je pić po nitrusiu oporowo) + mocne zioło, ale wyłącznie sativa. Taki mix nazwałem "Zestaw Hendrix". Ma się po nim duże rozkminki i wypie.dol w cosmos :korposzczur: Mocno zaburza motorykę, ale z sativą ujdzie iść prosto.

PS. Nie warto brać więcej niż 1 - 2 nitra. Kiedyś wziąłem 7 i ujowo się czułem: trampek w gębie, zero benzowego działania, nieprzyjemna zmuła i ogólnie żałowałem. :ziew:

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Marihuana w pudełku po różańcu

Policjanci patrolujący rejon miasta Kraśnik, dostrzegli w pobliskim lesie dwóch mężczyzn. W pewnym momencie, jeden z nich widząc nadjeżdżający patrol schował coś za siebie. Mundurowi postanowili sprawdzić co to. Jak się okazało było to pudełko po różańcu, ale we wnętrzu zamiast dewocjonaliów ukryta była… marihuana.
  • 959 / 82 / 0

Nitrusy zajebiste na sen.
Mój lekarz taki stary doktor już na emeryturze jak mówię że mam lekkie problemy ze snem pisze nitrazepam XD
Chuj że jsst tysiąc nowszych leków, no ale biorę.
  • 651 / 63 / 22

Mi osobiście młoda lekarka nie chciała wypisać nitrazepamu, bo stwierdziła, że ten lek stosuje się u alkoholików, ale czasem zanoszę kartkę z lekami do wypisania dla mojej matki i dopisuję go do listy. I nie ma problemu - kobiecie 70+ lekarz wypisuje bez problemu. I tak raz w miesiącu mam pakę ulubionego pluszaka. Jak byłem w szpitalu to też "wymusiłem" go na nockę, twierdząc, że hydroxyzyna na mnie nie działa. Pisząc to jestem fajnie ululany 10 mg. :mniam: I wcale nie chce mi się spać - wręcz przeciwnie - będę tworzył muzę z pół nocy :D

----------------------

Sory za posta za postem, ale popełniłem experyment muzyczny "Nitrazepamum":
https://youtu.be/hgvucxbFX6w

Scalono. taurinnn
  • 100 / 29 / 2

Bral to ktos ostatnio? Warto? Zawsze bylem pewny, ze to benzo o krotkim okresie poltrwania i typowo nasenne a tu T 1/2 wynosi ponad 24h. Bede niedlugo u lekarza i tak mysle oprocz innych potrzebnych mi lekow wziac jeszcze nitrazepam z 2 paki. Warto przy obecnie zerowej tolerce na benzo wziac 1-2 tabletki na noc? Jak wszystkich benzo probowalem i bralem wiele z nich przez wiele lat tak nitrazepamu wzialem 1 moze 2 opakowania w zyciu dobre 15 lat temu i nawet nie pamietam jak dzialalo. Opinie w temacie skrajnie rozne, od zachwytu nad milym dzialaniem przez ok dzialanie az po opinie: "nie warto, zamula jedynie".
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

To jest podobny kaliber co diazepam. Dla kogoś z małą lub zerową tolerką sprawdzi się dobrze nasennie i lekko wyciszająco. Zaś dla ludzi których benzo to chleb powszedni będzie to słaby lek, który nada się chyba tylko przy schodzeniu z dawek z mocniejszych benzo.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1501 uczestników Wejdź na czata