Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Niemiarowość zatokowa nie jest wadą serca, jest zjawiskiem fizjologicznym i występuje również u zdrowych ludzi - zazwyczaj przechodzi samoistnie (np. wraz z wiekiem). Zwykle nie ma też znaczenia klinicznego i nie wymaga diagnostyki ani leczenia. Pomimo tego zastanawia mnie fakt, czy u osób zasadniczo zdrowych u których występują objawy tej niemiarowości, koliduje to w jakiś sposób ze stymulantami?
  • 1291 / 348 / 0
był kiedyś na czacie ktoś, kto się o to pytał, postanowił spróbować i nie wrócił już zdać relacji [*] narkotyki to nie zabawa, to jest poważna sprawa i w przypadku jak coś ci dolega, to w żadnym wypadku nie powinieneś nawet eksperymentalnie sprawdzać, bo masz duże prawdopodobieństwo problemów różnych zagrażających życiu
  • 914 / 199 / 1
Nie "koliduje". Niemiarowość ta może zostać czasowo zniesiona pod wpływem działania stymulantów.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.