Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 42 / / 0

Ktoś się orientuje jak w Saksonii? Najbardziej interesuje Leipzig.
  • 1774 / 139 / 0

Orientuje sie ktos, czy w Niemczech jest mozliwosc odbioru przesylki poste restante?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
  • 297 / 2 / 0

Aktualizacja.

17.VII.2013 weszła w życie zmiana w ustawie o ćpaniu.

http://blog.beck.de/2013/07/20/nderung- ... tanzen-nps
  • 1774 / 139 / 0

Szczescie ze busow nie trzepia, ale i tak szkoda.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Ktoś się orientuje jak sytuacja we Freiburgu?
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Dlaczego pytacie sie o konkretne miasta? Dragow w niemczech jest duzo. Jak poznasz ludzi, wtopisz sie w srodowisko, wyrobisz sobie opinie jako cpun, to w kazdym miescie dilerzy beda chcieli robic na tobie kase. Tak jak w 1 poscie bylo napisane, trzeba uwazac, zeby cie nie oszukali, bo to ludzie bez sumienia, ktorzy maja swoich klientow gdzies.
  • 336 / 1 / 0

Chodzi mi o to co jest u naszych sasiadow legalne z RC?
4-HO-MET, 4-AcO-DMT, 2C-E, AL-LAD, LSZ?? Szukalem na forum i lipnie troche :/ a germanskiego nie czaje za dobrze :-(
  • 798 / 6 / 1

Było na forum. Łap link http://www.buzer.de/gesetz/631/al39481-0.htm# chyba w nazwach się zorientujesz ?
  • 336 / 1 / 0

Nic nie czaje z tego %-D mozesz mi powiedziec wprost czy te substancje ktore wymienilem, sa legale czy nie? :-) bo nie wiem czy to lista zdelegalizowanych czy nie :-/
Jesli to wszystko co tam jest wypisane, to srodki zakazane, to maja bardziej przejebane niz my w PL %-D
  • 798 / 6 / 1

Nie znalazłem na tej liście substancji które wymieniłeś więc śmiem twierdzić że są legalne. Ale mogą być zapisane w jakiś innych załącznikach, ustawach o środkach zastępczych. Kto ich tam wie. W Polsce niby są legalne ale jak cię złapią to się robią problemy. Także tak czy inaczej trzeba uważać i traktować tak jak by były nielegalne wtedy nie będzie problemu :-D
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata