Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 42 / / 0

Ktoś się orientuje jak w Saksonii? Najbardziej interesuje Leipzig.
  • 1794 / 152 / 0

Orientuje sie ktos, czy w Niemczech jest mozliwosc odbioru przesylki poste restante?

Przyszedł pod komendę zapalić marihuanę

Dzisiejszej nocy dyżurny buskiej komendy zauważył mężczyznę stojącego na schodach prowadzących do budynku. Mężczyzna zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu.
  • 297 / 4 / 0

Aktualizacja.

17.VII.2013 weszła w życie zmiana w ustawie o ćpaniu.

http://blog.beck.de/2013/07/20/nderung- ... tanzen-nps
  • 1794 / 152 / 0

Szczescie ze busow nie trzepia, ale i tak szkoda.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Ktoś się orientuje jak sytuacja we Freiburgu?
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 14 / 0

Dlaczego pytacie sie o konkretne miasta? Dragow w niemczech jest duzo. Jak poznasz ludzi, wtopisz sie w srodowisko, wyrobisz sobie opinie jako cpun, to w kazdym miescie dilerzy beda chcieli robic na tobie kase. Tak jak w 1 poscie bylo napisane, trzeba uwazac, zeby cie nie oszukali, bo to ludzie bez sumienia, ktorzy maja swoich klientow gdzies.
  • 336 / 1 / 0

Chodzi mi o to co jest u naszych sasiadow legalne z RC?
4-HO-MET, 4-AcO-DMT, 2C-E, AL-LAD, LSZ?? Szukalem na forum i lipnie troche :/ a germanskiego nie czaje za dobrze :-(
  • 823 / 6 / 1

Było na forum. Łap link http://www.buzer.de/gesetz/631/al39481-0.htm# chyba w nazwach się zorientujesz ?
  • 336 / 1 / 0

Nic nie czaje z tego %-D mozesz mi powiedziec wprost czy te substancje ktore wymienilem, sa legale czy nie? :-) bo nie wiem czy to lista zdelegalizowanych czy nie :-/
Jesli to wszystko co tam jest wypisane, to srodki zakazane, to maja bardziej przejebane niz my w PL %-D
  • 823 / 6 / 1

Nie znalazłem na tej liście substancji które wymieniłeś więc śmiem twierdzić że są legalne. Ale mogą być zapisane w jakiś innych załącznikach, ustawach o środkach zastępczych. Kto ich tam wie. W Polsce niby są legalne ale jak cię złapią to się robią problemy. Także tak czy inaczej trzeba uważać i traktować tak jak by były nielegalne wtedy nie będzie problemu :-D
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1200 uczestników Wejdź na czata