Nie działają na Ciebie witaminy? A moze to placebo? wejdz, przeczytaj

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 28 / 1 / 0

@Groooby Mam wrazenie, ze osoba która czyta to forum poglebia, lub wymysla sobie choroby z innego swiata, tak naprawde bedac zdrowa. Ludzie siegaja czesto po jakies witaminy szukajac w nich rozwiazania na cale swoje zycie, a czesto problem lezy gdzie indziej. Przypomina mi to troche przechwalanie sie starych babć w przychodni, ktora to jest bardziej chora i ktora jakie leki bierze. Wiadomo, trzeba kombinowac w sowim zyciu, zeby zylo sie jak najlepiej, ale czasami jest to doszukiwanie sie chorób na sile, tylko po to zeby wziac tabletki ktore rzekomo pomogą. To samo dotyczy sie diety.. Mozna ocipiec w zalewie informacji o produktach które sa zdrowe, ktore trzeba spozywac a ktore nie.. dwa lata temu czytalem, ze olej kokosowy jest jednak niezdrowy, dzis juz jest zdrowy. Telewizja i natłok informacji w internecie jak zyc i co jesc tworzy burdel w glowie. Nie twierdze, ze trzeba jesc wszystko ale jezeli gosc xxxx pisze na forum, ze dieta ktorą stosuje jest zajebista i wmawia innym, ze tak trzeba jesc, to rece opadaja. Dla jednego jabłko bedzie ok, a dla drogie juz nie bardzo. Chodzi mi tylko o to, zeby nie podniecac sie tak wszystkim i nie brac wszystkiego do siebie, bo to tylko pogarsza sytuacje.

Siedzialem kiedys na tym forum przez dwa dni non stop... Z tego co przeczytalem posiadam kilka chorob o ktorych nawet w zyciu nie slyszalem. :)
Pozdrawiam.
  • 103 / 5 / 0

Problem poniekąd się rozwiązuje bo wczoraj odebrane wyniki i okazało się, że niedoczynność tarczycy, teraz trzeba szukać endo, podjąć leczenie no i zobaczyć co będzie z tego wynikać, ewentualnie dociekać dalej, ale nie zdziwię się jakby wszystkie te ww. gówna, które mam w głowie wynikały właśnie z tego. Będzie trzeba jeszcze lepiej dopiąć dietkę, którą mam, aktywność fizyczna jest od wielu miesięcy już więc gicior.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Legalizacja marihuany w Teksasie? W żadnym wypadku – jednak....

...zmiana definicji prawnej narkotyku uniemożliwia ściganie. W Teksasie tamtejszym organom właśnie przytrafiła się zupełnie przypadkowa legalizacja marihuany?
Użytkownik nieaktywny
  • 24 / 1 / 0

Przeczytalem tylko pierwsza strone i odechcialo mi sie czytac dalej...
(moze kiedys przeczytam te pierdoly jak bede dobrze porobiony %-D )

Idealnie wyjasnil cie gosciu w 4tym poscie

Podsumowujac
Wysilek fizyczny, zdrowe odzywianie/dieta (warzywa, owoce), zero uzywek i prochow tyle w temacie, tak... to o wiele lepsze niz witaminy
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata