Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów.

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 11 / 1 / 0

20 października 2019misspill pisze:
Możesz spróbować 16-tabletkowego Thiocodinu, nic nie powinno się stać.
16 tabletek czyli 240mg? :flaszka: oczywiście po ekstrakcjii
  • 5 / / 0

Od siebie polecę chlorprothixen i alkohol. Wrzucenie sobie 15mg do zimnego piwka skutecznie podbija szum w głowie i pozwala wypić mniej alkoholu i dołączyć mile uczucie spokoju. Osobiście po alkoholu nie mam właśnie nadmiernej senności, a samo połączenie pomaga mi się skupić nawet na własnych myślach. Tyle, że te pierwsze tabsy będą najgorsze, najlepiej już tak robić z jakąś tolerancją minimalną wyrobioną, bo niektórych moich kumpli nawrt po połowie tabletki w piwie mieli problem ze sklejonym łbem

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Marihuana jest legalna w Kanadzie, ale czarny rynek rośnie w siłę. Co poszło nie tak?

Władze miały nadzieję na ograniczenie działalności czarnego rynku, a inwestorzy na otwarcie nowych możliwości. Jednak, jak informuje brytyjski "The Guardian", na razie nie osiągnięto zamierzonych efektów. Co poszło nie tak?
  • 119 / 4 / 0

Co dziala na neuroleptykach?
alkohol - dziala tak samo na kazdym nauroleptyku
LSD - na kwetiapinie dziala super, natomiast amisulpryd zupelnie go blokuje, nie ma dzialania
Ziolo - dziala na kazdym
feta/ mefedron - dziala na kazdyn
nikotyna - dziala na kazdym
DXM - dziala na kazdym, na ssri dziala mocniej
Zolpidemy dzialaja na kazdym az milo
morfina/ kodeina - dziala na kazdym
Nie ma za co
  • 3056 / 315 / 0

mefedron dziala normalnie? Z tego co pamietam to jak kiedyś byłem na olanzapinie i wzialem 4cmc to było całkowicie pozbawione euforii(serotonina) wystąpiła jedynie pusta stymulacja .

Jesteś pewien że normalnie dziala?
  • 56 / 10 / 0

Na chlorprotixenie brałem mefedron i działał.
  • 7 / / 1

Polecam bardzo arypiprazol jeśli będziecie mieć urojenia i stany psychotyczne po krajuwe, 4mg klona [rivotril] tylko sprawily ze mialem wyjebane na to że słyszę głosy. W moim przypadku zmniejszona dawka 5mg arypiprazolu zniwelowala ten stan, plus jest też taki że arypiprazol nie zamula aż tak jak inne leki przeciwpsychotyczne.
Arypiprazol działa jak antagonista w sy-
tuacji nadmiaru dopaminy, natomiast przy jej niskich
stężeniach eksponuje właściwości agonistyczne
  • 15 / 2 / 0

Czy mogę brać do neuroleptyków ( (olanzapina, ability) nootropy ?
  • 15 / 2 / 0

28 lutego 2020hedowiec3 pisze:
Czy mogę brać do neuroleptyków ( (olanzapina, ability) nootropy ?
Proszę o pomoc w temacie :extasy:
  • 9 / / 0

Zioło działa na neuroleptykach? Chyba nie wiesz co piszesz. Na iniekcji rispoleptu jak zjarałem bongo to mnie sparaliżowało, drętwiałem, ogólne parzenie, nie polecam.
  • 3056 / 315 / 0

Na mnie działało niemal normalnie, działanie bylo minimalnie spłycone.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata