Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 2203 • Strona 221 z 221
  • 81 / 4 / 0
Funkcjonuje jeszcze ten sklep? Zapaliłbym mieszanki
  • 1907 / 472 / 0
23 lipca 2022odpad_atomowy pisze:
Ja tam uważam, że Szaman wywiązuje się z zamówień bo zawsze ostatecznie wszystko do mnie dociera, a kupuję tam od lat. Inna sprawa że czas realizacji bywa ostatnio różny, czasami naprawdę długi... Przypuszczam, że takie tempo realizacji ma jakieś obiektywne przyczyny, bo przecież w interesie sklepu leży raczej większa a nie mniejsza sprzedaż. Problemem jest dla mnie bardziej brak jednolitych standardów. Niekiedy 2V2 są bardzo mocne, innym razem bardzo słabe... Człowiek wolałby wiedzieć za co płaci.

Jeśli chodzi o etnobotanikę to znalazłem ostatnio w sieci inny polski sklep - nie wiem czy mogę wymienić nazwę - który oferuje takie produkty jak kanna 200:1, lactuca virosa 100:1 czy klip dagga 100:1. Trochę mnie kusi żeby przetestować. ale jeśli ktoś miał już do czynienia z tym sprzedawcą to chętnie poznałbym opinię - czy produkty należą do tych "działających", a jeśli tak to w jakich dawkach itd.
Wpierdala wam kannabinoidy w tych maczankach, co tam ostatnio, 10min jebnięcia i ciśnienie na dopalenie?
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 2574 / 407 / 0
3a.jpg
3_5.jpg

Zaparzyłem z 2 torebek, gdzie piłem tylko owies vege wcześniej, to prawie jak na czczo, i w moim lewiatanie osiedlowym tylko 11 zeta, i jestem kontent.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 2203 • Strona 221 z 221
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.