23 lipca 2022odpad_atomowy pisze: Ja tam uważam, że Szaman wywiązuje się z zamówień bo zawsze ostatecznie wszystko do mnie dociera, a kupuję tam od lat. Inna sprawa że czas realizacji bywa ostatnio różny, czasami naprawdę długi... Przypuszczam, że takie tempo realizacji ma jakieś obiektywne przyczyny, bo przecież w interesie sklepu leży raczej większa a nie mniejsza sprzedaż. Problemem jest dla mnie bardziej brak jednolitych standardów. Niekiedy 2V2 są bardzo mocne, innym razem bardzo słabe... Człowiek wolałby wiedzieć za co płaci.
Jeśli chodzi o etnobotanikę to znalazłem ostatnio w sieci inny polski sklep - nie wiem czy mogę wymienić nazwę - który oferuje takie produkty jak kanna 200:1, lactuca virosa 100:1 czy klip dagga 100:1. Trochę mnie kusi żeby przetestować. ale jeśli ktoś miał już do czynienia z tym sprzedawcą to chętnie poznałbym opinię - czy produkty należą do tych "działających", a jeśli tak to w jakich dawkach itd.
Zaparzyłem z 2 torebek, gdzie piłem tylko owies vege wcześniej, to prawie jak na czczo, i w moim lewiatanie osiedlowym tylko 11 zeta, i jestem kontent.
PS. Jeśli jakimś cudem paka jeszcze dotrze to odszczekam.
Ja ostatnio brałem z 3 lata temu i nawet do mnie dzwonił osobiście szaman jak się umawialiśmy na płatność na drugi dzień.
Może go przeorały już te mieszanki całkowicie.
On to musi jeszcze w pradawnych grzybach zmaczać, to długi proces.
W dodatku nie wiadomo, na co się trafi. Partie mogą toznic się kolorami, zapachem i przede wszystkim działaniem- kilka razy zdarzyło się, że w ogóle nie kopało. Po prostu loteria.
Szaman na pewno nie jest oszustem, paczki zawsze docierały, albo dzwonil i dawał wiecej niż zamówiłem. Ale zaczynam szukać czegoś innego, bo już któryś raz umawiam się na termin wysyłki i nagle brak kontaktu (mail, telefon).
Jest jakaś alternatywa dla jego kompozycji o podobnym działaniu? Chciałbym zmienić dostawcę
1łyżka Ashitaba herbata
3gramy do 9gr dojrzałych owoców Evodii wysuszonych
9 do 20 gramów dojrzałych suszonych owoców pigwowca okazałego.
Odpadają leki antydepresyjne na nadciśnienie a także na niedociśnienie.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Holenderski eksperyment z regulowaną uprawą marihuany okazał się sukcesem
Minął dokładnie rok, odkąd holenderskie coffeeshopy w wybranych gminach zaczęły sprzedawać wyłącznie legalnie uprawianą marihuanę. Eksperyment, który miał uderzyć w czarny rynek, przynosi pierwsze wymierne efekty. Choć nie obyło się bez kar finansowych, ogólny bilans jest zaskakująco pozytywny.
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach
Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
