Naturalna, tania i skuteczna antyhistamina

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 5 / 1 / 0

Cześć. Jako antyhistaminy można używać KORZEŃ IMBIRU, wrzucić na wagę i odmierzyć ok 3cm długości korzenia, (5-10g) następnie zacząć go rzuć tak długo, aż wyssiemy z niego wszystkie 'soki'.
Obrzydliwe w smaku, ale da się przeżyć. Następnie, jadłem DXM w dawkach 40-50 tabletek i widać potencjał tego korzenia .. nie zagłusza tripu.
Brałem kodeine, morfine, nic również nie swędziało. Jadłem wcześniej aviomarin po 1-2 sztuki ale zagłuszało to euforię po opiatach i spłycało fazę.
Więc na prawdę z szczerym sumieniem polecam KORZEŃ IMBIRU, żuty! Nie wiem czy ktoś o tym wspominał ale bardzo przydatne informacje nie raz mi dupsko uratowało.
Pozdrawiam!
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Wapno takie musujące do rozpuszczenia w wodzie też dobrze sobie radzi z wyrzutem histaminy. Ale to już się bierze jak już wyrzut histaminy a nie przed. Ale ja na szczęście już nie mam tego problemu, po 2 latach grzania już wgl nie mam wyrzutu histaminy przy opio.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.
  • 590 / 4 / 0

a taki imbir do sushi styknie? Świetny sposób do domowych potrzeb, kiedy swędzi i nie chce się, albo nie ma możliwości odwiedzić aptekę :old:
Ostatnio zmieniony 15 października 2013 przez TheQ, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 34 / / 0

raczej działanie imbiru w tej kwesti będzie zbyt subtelne, aby wystąpił jakikolwiek efekt
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 1 / 0

Dobrze jest przyjmować regularnie duże ilości witaminy C. :)
  • 767 / 120 / 6

Gałka muszkatołowa (cała saszetka utartej) + cynamon (ok. 10g, względnie olejek).
  • 989 / 17 / 0

Cynamon jest agonistą H2 i to dosyć silnym, na jakiej zasadzie ma pomagać?

Wszystkie rośliny wspomagające układ immunologiczny niwelują większym lub mniejszym stopniu alergię i nie koniecznie ich główne działanie to antagonizm histaminy.

Czosnek (o ile nie ma się na niego też uczulenie) i przy okazji podbija DXM ;)
Czarnuszka siewna ma potwierdzone działanie przeciw alergiom.

Różne adaptogeny, żeń-szeń, różaniec i tym podobne.
Dziurawiec również.
Trzeba tylko uważać aby nie przesadzić z tym imao.

Dużo tego by było.
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2014 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2971 / 81 / 0

Gałka muszkatołowa (cała saszetka utartej)
:kotz:
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata