3 najważniesze hormony wydzielanie przez prochy

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Posty: 31 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2009
  • 250 / / 0


- Problemy z kontrolowaniem własnych myśli - mózg będzie zapierdalał na pełnych obrotach (uczucie miliona myśli na minutę) i w kółko męczył Cię myśleniem o jednym i tym samym, z reguły o rzeczach mało przyjemnych (stany depresyjne nie pomagają). zjazd po stymulantach jest tu dobrym przykładem: wiele osób po prostu leży i wałkuje w głowie jakieś nieprzyjemne zdarzenia. Choćby było to największe gówno na świecie (w ciągu naprawdę zajebistej nocy powiedziałeś jedną głupią rzecz, na którą nikt nawet nie zwrócił uwagi), będziesz się na tym skupiał i roztrząsał to w nieskończoność.
ja jebie 100% prawdy na szczycie władka sluchalem kawalka kaliego pale to i qrwa nie moge sie go pozbyc non stop jakies remixy mi przychodza do glowy jakies slowa podmieniam i nudze pod nosem na ulicy nie moglem sie tego pozbyc , do czasu jak nie wyjebalem 3 browarów .Jednak 4 dni we władysławowie rozpierdala receptory . Ide na maszka cierzko mulacej indiczki i mam qrwa nadzieje ze fpisdumniepowali
Posty: 31 Strona 4 z 4
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość