Najsilniejsza pochodna benzodiazepin

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 2 / / 0

Witam. Zastanawiam się czy Clonazepam albo alprazolam można nazwać najsilniejszymi benzo. A może ustępują one miejsca benzo takim jak 3-Hydroxyphenazepam, clonazolam lub innym dostępnym jak na razie bez problemu w internecie? Jeżeli typujecie jakąś benzodiazepinę, uzasadnijcie swój wybór.

Peace!
Użytkownik nieaktywny
  • 105 / 19 / 0

clonazolam. Mimo iż bardziej podoba mi się profil działania Clonazepamu, to jego młodszy brat skutecznie go dystansuje siłą rażenia. Dobrze, że nie działa tak długo jak stary, poczciwy krzyżyk.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Leżała na klatce schodowej. 17-latka po dopalaczach wzywała pomocy

Okazało się również, że jest ona uciekinierką z ośrodka wychowawczego.
  • 793 / 5 / 1

fenazepam. Nassennie działa bardzo silnie. Naprawdę czysty, dawkowanie w mcg.
T1/2 (60 godzin). Klarowne działanie. Profil rekreacyjny - słaby. Wady ? Amnezja.
  • 2 / / 0

Nota600 dlaczego nie widzisz potencjału rekreacyjnego w fenazepamie?
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Na mnie alprazolam działa mocniej niż klonazepam. Niedługo myślę zakupić clonazolam i przetestować czy faktycznie taki mocny jest.
  • 423 / 29 / 0

Nie ma wątpliwości, że Klonazolam jest w tym porównaniu najsilniejszy. Czuć go od około 100 mcg i pozostałe bezodiazepiny nie dorównują mu aktywnością.
  • 495 / 74 / 0

z tych ktore probowalem to Klonazolam ale slyszalem, ze fenazepam najsilniejszy.
  • 793 / 5 / 1

@Fenyloetyloaminowy
Bo działa tak jak by Ci ktoś przypierdolił młotkiem w łeb. Brak rozgadania i "eufori".
Jak przedawkujesz masz kilka dni wyjętych z życia. Do tego dodaj odrealnienie od świata. Będziesz czuł się "trzeźwo" a pamiętać będziesz kawałki filmu. Długo się ładuje (4 godz) i jest zdradliwą kurewką. Osoba bez tolerki ujebie się 100-150mcg. Przy dawce 0,8-1mg masz nogi z waty i odcięcie jak po neuroleptyku. Przejadłem tego sporo. Rok mam wykasowany z życia. Także polecam %-D

Miałem oryginalny czysty proch sciągany z *Rosji.

( *u nich to kiedyś był popularny lek, chyba nawet jeszcze gdzieś sprzedają)
  • 1374 / 190 / 154

Z aptecznych klonazepam i alprazolam są najsilniejsze ex aequo, ale wiele RC stanowczo je przebija, dawkowane nawet w μg (np. chociaż taki flubromazolam / Flubromazepam).
  • 229 / 22 / 0

Klonazolam, flunitrazolam, flubromazolam, fenazepam. Z aptecznych alpra i klon.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata