Najlepsze leki przeciwlękowe

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 48 Strona 2 z 5
Rejestracja: 2012
  • 13 / 1 / 0

Trittico CR o przedłużonym uwalnianiu , antydepresant dodatkowo o działaniu przeciwlękowym. Dawka skuteczna to 150mg, brana wieczorem. Podnosi serotoninę. Stosowany wieczorem, bo początkowo może mieć i właściwości nasenne.

2015 paź 09, 16:12 / scalono

...działanie Trittico po kilku tygodniach się uwidacznia , a stosowanie min 6 m-cy. Jeśli się odstawia , to stopniowo redukując dawkę.
Rejestracja: 2011
  • 765 / 122 / 6

Polecam buspiron. Po tygodniu pierwsze efekty, po dwóch wygaszenie większości lęków i specyficzny spokój, po miesiącu pełny efekt terapeutyczny. W moich oczach dorównuje Relanium, tylko nie otumania i nie uzależnia. No i musi się rozkręcić.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Polak ze Szkocji zamienił swoje mieszkanie socjalne w centrum swoich narkotykowych operacji

Przestępca z Polski wykorzystał mieszkanie socjalne, które otrzymał po przeprowadzce do szkockiego Perth, do prowadzenia handlu narkotykami na dużą skalę. Policja w jego mieszkaniu znalazła warte 40 tys. funtów środki psychoaktywne.
Rejestracja: 2015
  • 40 / 13 / 0

Kubla Chan pisze:
co się tyczy odbudowania gospodarki serotoninowo-dopaminowej to niestety nie zostaje nic innego, jak trzeźwość. Jak masz zrytą głowę stymulantami to żadna dieta nie pomoże, tym bardziej leki. Zaplanuj sobie przynajmniej dwa tygodnie detoxu to zobaczysz, jak spadnie tolerka
2 tygodnie potrafią zrobic człowieka nawet ze mnie hehe. Tez sie musze zabrać bo tolerancja juz nie pozwala doświadczyć żadnej fajki ostatnio... Mi ma leki zawsze pomagało relanium od babci 15-20 mg i było Spoooookooooojnie hehe. Teraz juz nic nie pomaga [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Rejestracja: 2010
  • 2611 / 134 / 0

Berig, a z czego może wynikać praktyczne zniknięcie działania przeciwlękowego buspironu po ok pół roku stosowania ? Przez ten czas działał ok, potem jakby wszystko powoli zeszło do zera i zero efektów. To norma przy tym czy miałem akurat takie szczęście ?
Rejestracja: 2011
  • 765 / 122 / 6

tur3k pisze:
Berig, a z czego może wynikać praktyczne zniknięcie działania przeciwlękowego buspironu po ok pół roku stosowania ? Przez ten czas działał ok, potem jakby wszystko powoli zeszło do zera i zero efektów. To norma przy tym czy miałem akurat takie szczęście ?
"Spamilan wskazany jest w krótkotrwałym leczeniu zaburzeń lękowych i łagodzeniu objawów lęku z towarzyszącą depresją lub bez depresji." - to z ulotki. Zatem można to uznać za normalne. Nie można stale obniżać aktywności 5-HT i ACh, a zwiększać DA i NA, mózg zareaguje kompensacją w taki czy inny sposób - to narząd bardzo plastyczny.
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

Ogólnie to można te leki podzielić na kilka różnych rodzajów, silnie uspakajające w ten sposób że działają jak kaftan bezpieczeństwa np haloperidol, tisercin, fenactil, itp ale to raczej leki w sytuacjach podbramkowych, najlepszym zaś lekiem na lęk, fobie, brak pewności siebie jest jedyna benzodiazepina - klonazepam , działa silnie przeciwlękowo, daje pewnośc siebie, i nie otumania za bardzo i duży plus człowiek śpi swoje 7-8 h i budzi się bardzo wypoczęty , inne benzo np alrazolam czy lorafen są tez dobre ale zamulają trochę, najgorsze jest relanium, zamula szczypią oczy i człowiek sie budzi nadal zamulony ... hydroxyzyna nie eliminuję lęku tylko zamula, aha no i jeszcze chlorprotixen - nie działa przeciwlękowo, tylko usypiająco, nie idzie po nim rano wstać... ogólnie najlepszy lek wymyślony do dnia dzisiejszego - klonazepam. a dodam że leki nowej generacji SSRI to raczej placebo ....
Rejestracja: 2010
  • 248 / / 0

Jaki jest "najlepszy" lek przeciwlękowy dostępny bez recepty?
Rejestracja: 2012
  • 4826 / 237 / 0

Nie ma leków typowo anksjolitycznych bez recepty. Są suplementy ziołowe na uspokojenie: waleriana, melisa, chmiel, Passiflora to najmocniejsze. Innymi słowy słabizna.
Rejestracja: 2016
  • 7 / / 0

Polecam Wenlafaksynę, paroksetynę, doraźnie alprazolam.
Rejestracja: 2010
  • 231 / 7 / 0

Polecam klonazepam oraz fluanxol.
Posty: 48 Strona 2 z 5
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 130 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości