Najbardziej wydajny stymulant

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 616 / 16 / 0

co masz na mysli mówiąc ch*ujowa zwała?
Dla mnie mdphp,nep i f4-MPH
  • 252 / 9 / 0

Misiaczki co lepsze izopropylofenidat czy 4fluoroMPH

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana medyczna trafiła do Polski, 65 zł za gram. Można ją kupić w Lublinie?

Według szacunków firmy SpectrumCannabis, w Polsce jest ok. 300 tys. osób, które potrzebują terapii konopiami medycznymi.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 92 / 0

jakbys spytal co lepsze do sałatek ogórek czy pomidor.
niby oba fenidaty, ale dzialanie rózni sie bardzo..
  • 164 / 2 / 0

4 f MPH >iph
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 92 / 0

a wcale bo iph>4g MPH
nie napisales pod jakim kątem czemu co i jak.
  • 989 / 40 / 0

W skrócie - fenidaty (bez podziału, po prostu fenidat) bez dwóch zdań? I do stosowania na codzień jako zamiennik kawy, poprawiacz wydajności, motywator się sprawdzi jak najbardziej? Muszę ogarnąć coś co pomoże mi ruszyć dupsko dalej niż do apteki... Nada się?
  • 588 / 88 / 0

^up; etylofenidat to jedyny znany mi przedstawiciel tej grupy substancji, który daje realną szansę na poprawę produktywności (ale i tak nie zapewni jej, jeśli sam nie wykażesz aktywnej chęci do działania), ma 2 wady: 1) nielegalny, 2) pożałujesz, jeśli przyjdzie Ci do głowy pomysł spróbowania większych dawek (np. 100 mg). Z innymi (iph, 4f-MPH, 3,4-ctmp 4mmph) jest generalnie taki problem, że mają za dużo rekreacji w swoim działaniu, albo nakładają "czapkę lekkiej zamułki" (w sumie to też forma rekreacji). Z legali chyba najlepiej nadaje się do pracy 4f-MPH, ale ciężko utrzymać odpowiednie do tego celu dawkowanie, zwłaszcza dla kogoś, kto generalnie lubi sobie polatać ;-)
  • 536 / 28 / 0

na razie u mnie to mdphp, wcześniej MDPV (tym szataństwem w początkach zabaw potrawiłem z 0,5g tydzień prawie latać) fenidaty próbowałem i wszystkie szybko przestawały być tak ekonomiczne, może ja nie jestem do nich stworzony, najlepiej wypadał 4FMPH ale też do czasu.
  • 42 / / 0

2 fa, HEX-EN, 4f-MPH, 4fma
  • 426 / 11 / 0

01 listopada 2016baltazargabka pisze:
na razie u mnie to mdphp, wcześniej MDPV
jak porównasz mdphp (lub inne aktualne stim-rc) do MDPV?
dodam, że fenidaty nakładały mi - jak ktoś napisał - "czapkę lekkiej zamułki" i nie wiem jak można się po nich skupić. podobnie x-fa.
MDPV-ka w ilości 5mg zawsze wyraźnie działała i dawała mi totalną chęć i radość z robienia czegokolwiek + natychmiastowe usunięcie jakichkolwiek oznak brain foga czy zamulenia, umysł pracujący jak brzytwa. zero odrealnienia, raczej cristal-clear vision i wizualne przetwarzanie bodźców razy 5.
niestety niedawno w afekcie spuściłem 3g w kiblu i żałuję (a może nie...).
natomiast a-pvp to był jakiś intelektualny upierdalacz - wg mnie bliżej mu było w efektach zamułki do EPH niż MDPV.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata