Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
Dla mnie mdphp,nep i f4-MPH
:yay:
niby oba fenidaty, ale dzialanie rózni sie bardzo..
nie napisales pod jakim kątem czemu co i jak.
01 listopada 2016baltazargabka pisze: na razie u mnie to mdphp, wcześniej MDPV
dodam, że fenidaty nakładały mi - jak ktoś napisał - "czapkę lekkiej zamułki" i nie wiem jak można się po nich skupić. podobnie x-fa.
MDPV-ka w ilości 5mg zawsze wyraźnie działała i dawała mi totalną chęć i radość z robienia czegokolwiek + natychmiastowe usunięcie jakichkolwiek oznak brain foga czy zamulenia, umysł pracujący jak brzytwa. zero odrealnienia, raczej cristal-clear vision i wizualne przetwarzanie bodźców razy 5.
niestety niedawno w afekcie spuściłem 3g w kiblu i żałuję (a może nie...).
natomiast a-pvp to był jakiś intelektualny upierdalacz - wg mnie bliżej mu było w efektach zamułki do EPH niż MDPV.
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie sędziego, który mógł zażywać narkotyki podczas Euro w Niemczech
Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) wszczęła dochodzenie w sprawie angielskiego sędziego Davida Coote'a, podejrzanego o zażywanie narkotyków.
Policjanci zlikwidowali laboratorium mefedronu w Otwocku
Otwoccy policjanci w tym roku zlikwidowali już trzecie laboratorium produkujące „białą śmierć”. Tym razem policjanci zlokalizowali laboratorium na tyłach jednej z otwockich posesji. Mundurowi zatrzymali 48-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających, posiadanie oraz wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli mefedron, 4-CMC, oraz 140 litrów 4-metylopropiofenolu. Podejrzany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Otwocku trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.
Zmiany w mózgu u użytkowników marihuany mogą wynikać z innych czynników, twierdzą naukowcy
W miarę jak marihuana zyskuje popularność zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych, rośnie potrzeba zrozumienia jej długofalowego wpływu na zdrowie, szczególnie na strukturę i funkcje mózgu. Najnowsze badanie opublikowane w czasopiśmie BMJ Mental Health rzuca światło na tę kwestię, sugerując, że zmiany w mózgu związane z marihuaną mogą nie mieć charakteru przyczynowego. To odkrycie otwiera nowe wątpliwości dotyczące wpływu marihuany na zdrowie, które mogą być kluczowe dla dalszego kształtowania polityki zdrowotnej.