najbardziej upierdalająca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 457 / 26 / 0

Czyli krótko mówiąc po której bdz czujesz upierdolenie biorąc pod uwagę lecznicze dawki. Ja tak miałem na początkach po Lorafenie, po klonach nigdy mi się nie zdarzyło chyba że dochodził alkohol.

eso

• 3957 / 150 / 0

Klonazolam?

aczkolwiek nie testowalem wszystkich.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Litwa: Będą tworzone gabinety pomocy dla uzależnionych

Litewskie Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że jedenaście gmin otworzy specjalne gabinety medyczne gabinety dla osób uzależnionych.
Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

fenazepam, nawet nie bedziesz pamietal tego sponiewierania i zombie mode
  • 275 / 7 / 0

flunitrazepam, ale jako, że dostanie go graniczny z cudem stawiam na midazolam - obie dosłownie ścinają z nóg, szczególnie w połączeniu z alko.
  • 22 / 2 / 0

Zdecydowanie Klonazolam, weźmiesz o 0,5 mg za dużo i nie będziesz pamiętał 2 dni. Jak czytam idiotów, którzy biorą to "na oko" na wykałaczkę albo koniec palca to ręce mi opadają.
  • 32 / / 0

Mnie 2mg klonazepamu upierdala bardziej niż 200mg diazepamu, więc w moim przypadku pewnie tylko flunitrazepam, clonazolam (i jeszcze nieodkryte/niepopularne rcki) mogłyby go przebić.
  • 2759 / 611 / 0

Midazolam z tych co znam.
  • 1842 / 177 / 0

Klonazolam to chyba najmocniejsze z najmocniejszych z tych najmocniejszych
  • 7241 / 725 / 0

mnie najbardziej upierdala klonazepam
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Klonazolam to upierdalacz ale on nie powoduje senności. Tak samo zresztą jak orginalne klony. Wiadomo kwestia osobnicza ale mnie klony(zolam, zepam) w ogóle nie usypiają. Aktywizują raczej.

Nie wiadomo do końca o co chodzi z tym " upierdalająca".

Mimo wszystko faworyt to k-zolam.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata