Motywacja po opioidach (na fazie).

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 26 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2011
  • 1939 / 94 / 127


Ogólnie mam wrażenie, że po kodeinie ( innych opio nie brałem) wszystko się robi fajnie. Jak leże jest fajnie. Jak coś robie jest fajnie.... dlatego to cholerstwo jest takie zajebiste :D STYL ŻYCIA KODZIARZ
Rejestracja: 2010
  • 656 / 8 / 0


Już któryś post z kolei BB który jest napisany z taką dozą irytacji, wywyższenia, z taką dozą, że aż ciężko się to czyta.

Co do tematu, też kiedyś myślałem, że jestem w tym sam, lub jako nieliczny. Ale rzeczywiście, opio fajnie pobudzają do działania, a tramal to już w ogóle pod stimsy powinien być podpięty :-p

(oczywiście żart, wiadomo że metabolity tramadolu łączą się z receptorami opioidowymi w mózgu)

Narkotyk produkują jak bioetanol. Bakterie "GMO" wydalają psylocybinę

Psychiatrzy próbują od niedawna wykorzystać ją do leczenia ludzkiej duszy. A teraz bioinżynierowie znaleźli się o krok od masowej produkcji zawierającego ją leku. Zmusili bowiem żywe organizmy do wydalania tej pobudzającej psychikę substancji, i to na nieznaną dotąd w przyrodzie skalę.
Rejestracja: 2011
  • 1939 / 94 / 127


Ja zakończyłem swoją przygode ze wszelakimi STIMSAMi, koda mi w tym pomaga, gdyż amotywacja mnie ostro dopadła. A po K. daje radę ogarniać sprawy.
Rejestracja: 2005
  • 1641 / 195 / 0


Ej dzieciaki i stare dziadki, jest jedna prawda - najlepiej nagrzanym opio planować swoją trzeźwość.
"dobra, to już koniec z tym syfem, mam motywację" a w krwiobiegu zestaw upierdalający z daniem głównym - morfiną w dawce pod 200mg ;)
Rejestracja: 2011
  • 209 / 11 / 0


Może większość osób uzna to za banał jednak czytałam (nie na tym forum) że w momencie, kiedy kogoś opio stymuluje i stawia na nogi to już nie jest na pewno etap ćpania "sportowego" tylko ostatnie, najgłębsze stadium uzależnienia... Mnie kodeina stawia na nogi prawie zawsze.
Rejestracja: 2011
  • 1939 / 94 / 127


A czego się spodziewałes na forum dla ćpaków? :D Tutaj nie ćpie się sportowo, tutaj ćpie się OPOROWO wellcome in [H]
Rejestracja: 2011
  • 209 / 11 / 0


Wiem gdzie jestem:)

Ja na razie korzystam z systemu mieszanego, tj. w okresach trzeźwości widzę więcej więc zbieram informacje i robię plany, a realizuje je potem w kodeinowym ciągu przy znacznie zwiększonej motywacji do działania. Ja porównuję kodeinową fazę do oglądania świata z wnętrza wielkiej białej bańki o półprzeźroczystych ścianach, doskonale tłumiącej "odgłosy tła" i zniekształcającej interpretację tego, co przez nią widać, więc wszelkie grymasy szkaradne da się odbierać jako uśmiech:) Za to to, co zdecyduję wciągnąć do wnętrza bańki funkcjonuje w niej na wyłączność... (jest to bełkot którego nie potrafię już uniknąć, odkąd zaczęłam od czasu do czasu zastępować kodeinę psychodelikami:)
Rejestracja: 2014
  • 501 / 5 / 0


Zgoda z motywacją. Pozytywny też jest fakt, że mniej jest czynników które mogą powodować irytacje, a raczej nie zwraca się uwagi na to.
Rejestracja: 2015
  • 1 / / 0


Blue_Berry pisze:
Jeżeli ktokolwiek się tym zainteresuje, mogę rozwinąć kwestię, ponieważ to, co widzisz powyżej, to jedynie skrótowiec, a wątek wpływu opioidów na u. dopaminergiczny jest dość obszerny. Informacji na ten temat jest b. dużo i tak naprawdę gdybyś chciał, to byś znalazł. Tyczy się to zarówno opiatów, jak i opioidów np. wyjaśnienie skąd bierze się stymulacja po tramadolu i dlaczego nie występuje ona u każdego. Jaka jest przyczyna odwrotnych mechanizmów, pobudzania i sedacji.
Cześć :-)! To mój pierwszy post na tym forum, dlatego witam się z Wami wszystkimi. Jestem pod wrażeniem aż tak merytorycznej dyskusji, dlatego proszę Cię o rozwinięcie tego tematu. Interesuje mnie Twoje zdanie na temat tego, skąd się bierze stymulacja po tramadolu itd.

Jestem w takiej sytuacji, że od kilku lat wspomagam się tramadolem, bo nawet w dawce 50 mg bardzo motywował mnie do działania. Niestety, po jakichś 10 latach jest coraz gorzej...

Pozdrawiam,
Brahman

Poprawiono BBCode - tur3k
Rejestracja: 2010
  • 133 / / 0


Czy znane są wam sposoby "wzbudzania" tej motywacji innymi środkami niż opioidy?
Może coś z RC?
Obecnie jestem w takiej sytuacji, że wewnętrznie czuję chęć np. nauki, ale zwykle kończy się to na kilkunastu sekundach czytania materiału, choćby nie wiem jak ciekawy to tekst był. Za to np. na Tramalu, nie dość że sprawia mi to przyjemność, to zdecydowanie łatwiej jest mi zapamiętać treść.
Jestem po detoksie 3-miesięcznym i momentami tracę nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek będę czuł się zwarty i gotowy.
Posty: 26 Strona 2 z 3
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mekka i 1 gość