Amfetamina + Moklobemid

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 21 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2011
 • 4 / / 0


Cześć
Czy ktoś z Was próbował?
Przymierzam się, ale mam obawy: ciśnienie krwi.
Pozdrowienia
I
Rejestracja: 2007
 • 1104 / 55 / 0


Co chcesz tym osiągnąć?

edit:

Pytanie było do autora tematu kolego.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2016 przez Syberek, łącznie zmieniany 1 raz.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
Rejestracja: 2006
 • 36 / 3 / 0


Pewnie wzmocnienie działania, jak to iMAO
Rejestracja: 2015
 • 197 / 14 / 0


Niebezpieczne ,naprawde mocno wzmacnia a reakcja moze byc trudna do kontrolowania. Spodziewaj sie duzego kardio problemu i byc moze zespolu serotoninowego , ale to zalezy od dawki.
moclobemid wyraznie dziala tak do ok 6-12h. Przed tym czasem trzymalbym sie z daleka od stymulantow. Najlepiej poczekac min. 12h zeby organizm wrocil do jako takiej homeostazy. Nie lepiej wywalic to imao i zaserwowac sobie wiecej stymulanta? wyjdzie na to samo a napewno bezpieczniej.
Rejestracja: 2011
 • 4 / / 0


A jak zrobie 12 h przerwy od Moclaru to będzie bezpiecznie?

Scalono - tur3k

Syberek: Biorę od kilku tygodni Moclar a zbliża się impreza i zastanawiam się czy mogę poszaleć.
Rejestracja: 2010
 • 2650 / 128 / 0


Co do kardio to może być niebezpiecznie jeśli feta jest dobrej jakości, tu faktycznie radziłbym uważać i znać swoje możliwości. Ewentualnie kaptopryl pod jęzor przed sniffem (12,5mg styknie) i będzie ok. Jeśli chodzi o ZS to wg mnie szanse są niewielkie, ja będąc na selegilinie (czasem nawet wrzucałem 20mg pod język przed sniffem) wciągałem amph i z serotoniną nie było problemów. W razie czego gdyby jednak, to ratować się rolkami, lek pierwszego rzutu na ZS.
Rejestracja: 2011
 • 4 / / 0


No tak, ale to wszystko kombinacja. Słowem, lepiej zaczekać aż się pozbędę Moclaru?
Rejestracja: 2016
 • 2774 / 618 / 0


Mam słabe, przeciążone serce, zdarza się, że pobolewało przy jednym gramie wrzucanym do Moklaru, ale to było na początku, przy praktykach tydzień w tydzień, lub raz na dwa tyg. efekt się wyraźnie zmniejszył, ale przy dawce 600mg Moklaru i wrzuceniu gieta w chwili odpoczynku od czynności dało się wyczuć lekkie kłucie w klatce. Nieprzyjemny miks.
Rejestracja: 2016
 • 15 / 4 / 0


Dla mnie superek.
Generalnie mam wrażenie ,że przedłuża fazę o wieczność.
Nie chcę ,żeby to zabrzmiało jak podważanie potwierdzonych informacji z dziedziny farmakokinetyki ale z tymi ostrzeżeniami co do miksów amph z iMAO to jakieś przewrażliwione są te statystyki. Jadę na następującym miksie: iMAOa+b(moklobemid 4x150mg+ koci pazur 4x334mg(ext10:1) + ginkobilirubina3x80mg) + kwercetyna(900mg) która jest zarówno iMAO-a jak i COMT + piracetam3x1200mg + adrafinil300mg + l-tyrozyna(2x1000mg) + prąd 1 x 0,5 ampera i tak sobie lecę 3 tydzień dzień w dzień to samo z przerwami na sen co 4 dobę. Jeżeli chodzi o jakość prądu to ciężko mi określić w voltach ale to taki poczciwy wład o orzeźwiającym kwiatowym aromacie ,gotowany z odrobiną pasji w najciemnieszych piwnicach prażańskich osiedli -tworzony z miłości do wyczesu na oko 40-45V. Tak czy siak - żyję , chodzę i jestem żywym przykładem ,że co nie może zabić to nie może zabić ale może wyorać. Przyznaję ,że jest chodzone znacznie potężniej niż bez podkładu no ale żadnych kołatań serca czy tym podobnych nie doświadczam. (Ciągłe napięcie mięśniowe ale to mam od zawsze).
Rejestracja: 2016
 • 2774 / 618 / 0


Nie są przewrażliwione, wjeżdża na serce jak imadło, a i mam wrażenie, że wcale nie przedłuża. Amisulpryd z fuką są lepszym miksem w celu przedłużenia. Tylko czekasz na choroby serca.
Posty: 21 Strona 1 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości