3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 32 / / 0

24 maja 2019DuchPL pisze:
17 maja 2019Jan1nowak11 pisze:
3mmc dla mnie to bardzo fajna substancja, powiedzialbym ze dosc delikatna w porownaniu do cmckow i tak jak powiedzial kolega wyżej- też mogłem normalnie jeść i funkcjonowac dzien po.Przy tej substancji przede wszystkim nie ma takiego nieogaru charakterystycznego dla cmckow
chyba sobie normalnie pójdę zapodać 3jkę... bo albo Ty nie miałeś 3MMC w życiu ... albo ja "za młodu" 200 lat p.n.e brałem zajebiście mocną 3jkę, która wypierdalała z butów... a obecne CMCki o których piszesz bardzo nieudolnie tylko próbują "nasladować" ten hit, którego długo jeszcze nic nie przebije.

dawka 200mg potrafiła tak rozjebać system, że nie wiedziałeś co się dzieje ( bo tez było tak zajebiście ) a ty ziomeczku piszesz - że jest "dośc delikatna w porownaniu do cmckow" ... był okres, że testowało się ten szajs we śnie ... takie "pierdnięcie" tego co daje 3MMC. ehh :kreska:

Ja wiem, że czasy się zmieniły... obecne sorty sa lipne... ale praktycznie trafiając na 3jeczkę - KTÓRA NIĄ JEST! przebije ona jaka by nie była każdą formĘ CMCka
Miałem 3 tylko jak ktoś już słusznie zauważył, teraz wszystko jest słabsze. Poczytaj sobie wypowiedzi ludzi którzy brali 3mmc dzisiejsze i te za czasów legalu, wiekszość z nich twierdzi że to juz nie jest to samo co wtedy ;)
  • 623 / 69 / 0

może to nie 3MMC?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Kto doświadczył tego głodu, może uczestniczyć w naukowym projekcie UMK

Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego Collegium Medicum UMK zaprasza do udziału w badaniu. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 23-64 lata, którzy przeszli alkoholowe leczenie odwykowe.
  • 6 / / 0

Otrzymałem trójeczkę w biało śnieżnych kryształach pierwszy raz mialem styczność z tą substancją od razu na początek załadowałem oralnie 400mg w sumie nie było szału lekko poczułem coś tam nawet nie nazwałbym tego euforia tylko zjebaniem mózgowym i tyle
a teraz lekkie paranojki ale potrafie to kontrolować.Może mam juz tolerke na serotoninowe rzeczy.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Jakiś leków czasem nie bierzesz?
  • 6 / / 0

Brałem escitalopram przez półtora miesiąca, jakieś 2 miechy temu przestałem to brać,jest jakaś możliwość że dalej utrzymują się w organiźmie?

Nie cytuj posta znajdujacego sie bezposrednio nad Twoim. Mrrabbit
  • 623 / 69 / 0

29 czerwca 2019siti pisze:
Otrzymałem trójeczkę w biało śnieżnych kryształach pierwszy raz mialem styczność z tą substancją od razu na początek załadowałem oralnie 400mg w sumie nie było szału lekko poczułem coś tam nawet nie nazwałbym tego euforia tylko zjebaniem mózgowym i tyle
a teraz lekkie paranojki ale potrafie to kontrolować.Może mam juz tolerke na serotoninowe rzeczy.
po 400mg bez cotygodniowej zabawy z tym ketonem - miałbyś banię życia!

więc albo coś bierzesz i nam nie mówisz...

albo... ktoś Cię wyjebał na towar.

3jka obojętnie czy słaba czy mocna ... w dawce 400mg wypierdala w kosmos. Są pewne progi, których po pewnej przerwie się nie przekracza - bo się też wie co go może czekać... 400mg za czasów legala to i mnie ćpuna z dośc dobrym stażem na tym ketonie potrafiło wypierdolić w najzajebistrza galaktykę - i to po TYLKO 24 godzinach nie przyjmowania substancji więc nie ma lekko...

pozdro.
  • 3094 / 1037 / 0

To nie moze byc 3MMC !
100mg 3MMC bez tolerki to jest nie do opisania co ja mowie dobregu sortu nawet 30mg jest rewelacyjne.
400mg?! :-)
  • 6 / / 0

Chyba że to przez to bo jadłem cmc tydzień temu?
  • 623 / 69 / 0

29 czerwca 2019siti pisze:
Chyba że to przez to bo jadłem cmc tydzień temu?
mówimy o 400mg 3MMC!

po tygodniowej przerwie od ketonów... miałbyś pozamiatane.
  • 6 / / 0

Może nadal mam resztki SSRI w organiźmie?no ale już nie biorę ich od 2 miechów...
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata