Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 43 / 2 / 0
Cześć. Od miesiąca stosuje mitrazepinę. Zauważyłem pewną zależność między alkoholem a mirta. Zdarzyło mi się dwa razy wypić podczas stosowania, nie dużo bo 2 piwa. I tu zaczynają się dziać cuda. Mirta przestaje totalnie na mnie działać na równy tydzień czasu. Nie miewam snów, pogarsza się nastrój, wracają lęki, stany depresyjne. Możliwe jest by przy krótkotrwałym stosowaniu mirty alkohol "wyłączał" działanie tego antydepresanta?
  • 1 / / 0
Czy wyłączał to nie, nie powinno się brać mirty do alko bo osłabia to działanie leku z tego co mi wiadomo
Uwaga! Użytkownik Benzownik30000 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 1 / 0
Witam , chciałabym zapytać czy ktoś z was odstawial mirtor i jaka taktykę przy tym przyjął ?!
Ja biorę od dwóch lat ,głównie miała pomagać mi na bezsenność , a głównym antydepresantem był velaxin ( który już odstawiłam ) generalnie mirtor był moim wybawieniem od uzależnienie od zolpidemu , ale teraz chciałabym spróbować żyć bez tabsow . Miałam na początku dawkę 30 ,zeszłam teraz na 15 mg i pytanie czy mogę z nią na dzień odstawić ,czy stosować taktykę 1 dzień z lekiem a kolejny bez ? Poproszę o rady
  • 11 / / 0
Ja biorę mirtor 4 rok, boję się że nie zasnę bez tego leku…problemy ze snem mam od dzieciaka….teraz jestem na 15 mg a byle pół roku na 45mg dobudzić się nie mogłem wtedy :(
  • 17 / 7 / 0
Bierzesz 15mg, to może zostań przy tej dawce jeszcze jakiś czas, bo masz problemy ze snem od dziecka.
Z innych leków mogę ci polecić chlorprotiksen też 15mg i kupić sobie gilotynę do tabletek (koszt w aptece kilkanaście zł) i zmniejszać na 7,5mg potem jeszcze mniej.
Bo większość mirtazapin na rynku rozpada się w jamie ustnej oprócz mirtazenu, który jest w powlekanych tabletkach, ale nie wiem czy da się je przeciąć.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób

Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.

[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.

[img]
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana

Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.