Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Jak w tytule, jakie rekreacyjne substancje mogę zażywać przy migotaniu przedsionków, które nie podwyższą drastycznie szans na zgon? Powszechne, tj. alkohol, nikotyna odpadają bo po nich mam mocne jazdy. Myślałem nad opium ale wyczytałem na forum że te w tabletkach nie dają efektu euforii na czym mi w sumie najbardziej zależy, a średnio mi się widzi kłucie się w żyłę.
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2023 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
  • 1290 / 367 / 0
melise chyba tylko bo wszystko sie rzuca na serce mocno.
Nawet jak cos sie oficjalnie nie rzuca, to z tym jest loteria - np. odmiana ziola moze wrzucic ci puls 160 w mikroskopijnej dawce, a w normalnych dawkach to praktycznie wszystko podnosi puls i cisnienie a jak nie, to dziala na serce w jakis sposob wydluzajac jakies tam odstepy i obciazajac znacznie serce.
Poza tym, opio dziala euforycznie w kazdej formie, jednak przemysl sobie to dobrze, bo wielu kozakow myslalo, ze sie nie wjebie a sie wjebali az do smierci.
A z tym sercem to melise serio ci mowie. To jest teraz twoj drag.
  • 176 / 11 / 0
Zależy to od wielu czynników np. czy masz napadowe migotanie przedsionków czy trwałe.
Sprawa bardzo indywidualna, każdy organizm jest inny niektórzy walą fetę( np. ja swojego czasu) i nie łapie ich kolejny napad a u niektórych buch mj może wywołać kolejny napad.
  • 105 / 25 / 0
10 grudnia 2020ZX pisze:
melise chyba tylko bo wszystko sie rzuca na serce mocno.
Nawet jak cos sie oficjalnie nie rzuca, to z tym jest loteria - np. odmiana ziola moze wrzucic ci puls 160 w mikroskopijnej dawce, a w normalnych dawkach to praktycznie wszystko podnosi puls i cisnienie a jak nie, to dziala na serce w jakis sposob wydluzajac jakies tam odstepy i obciazajac znacznie serce.
Poza tym, opio dziala euforycznie w kazdej formie, jednak przemysl sobie to dobrze, bo wielu kozakow myslalo, ze sie nie wjebie a sie wjebali az do smierci.
A z tym sercem to melise serio ci mowie. To jest teraz twoj drag.
To prawda. Odkad pale VUSE mam problemy z sercem. Lekarz przepisuje mi Bisocard i Vivace. Dzialaja, a pale niczym smok... Tylko, że ja mam wade wprodzona. Niedomykalnosc zastawki mitralnej.

Najlepiej odstawic nikotyne (i kto to komu doradza - palaczka) i wlasnie pic melise, dziurawiec w pochmurne dni (inaczej nabawisz sie plam na skorze). Dziurawiec dziala tez antydepresyjnie (jeszcze sporo pamietam z pracy w aptece), ale rowniez uspokajaco...

Jesli sie zdecydujesz na melise, to pamietaj zadnych lekow nie popijaj ziolami tylko czysta woda lub herbata,

pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik magdalena84 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot

Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.