Metody radykalnego ograniczania wzrostu rośliny

Moderator: Konopia

• 19 / / 0

Cześć i czołem, bracia i siostry.

Tak się złożyło, że w cudowny sposób znalazły się na moim parapecie dwie młodziutkie sadzonki. Dopóki pogoda się nie unormuje, posiedzą w domu, docelowo polecą na dość dobrze osłonięty taras (warunki jak w Afganistanie, słońce przez cały dzień i temperatura, która notorycznie przekracza 40 stopni). Jedna to white widow albo nie-wiadomo-co, druga - lemon haze albo super silver haze (mały kłopot z ustaleniem rodowodu nasion).

Tu pojawia się problem. Ze względów bezpieczeństwa rośliny nie powinny wyrosnąć wyższe niż około jeden metr, i choćbym chciał, nie mogę pozwolić sobie na trzymetrowego haze'a. Oto moje pytanie: czy do zakładanego ograniczenia wysokości krzaków, które lubią piąć się w górę, wystarczy fimming i ostry trening LST, czy dodatkowo ograniczyć je od dołu mniejszą donicą? Jeśli tak - jaką pojemność proponujecie? Może macie jeszcze inny pomysł?

Z góry dzięki za wszelkie rady od ludzi dobrej woli :-)
  • 720 / 94 / 0

LST wystarczy, tylko trzeba zajmować się tym na bieżąco.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana, która ma trafić do polskich aptek, jest jeszcze w Niemczech

Partia suszu - 7 kilogramów marihuany - nadal czeka na zgodę na eksport od niemieckiego odpowiednika polskiego inspektoratu farmaceutycznego.Kolejnym problemem z dostępnością może być jej wysoka cena.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 2 / 0

Jest jszcze dobry motyw z lamaniem lodygi. Jak ci krzak rosnie za wysoki albo za bardzo sie wyciąga to wyginasz lodyge i lekko ja lamiesz ale tak by nie przerwac polaczenia. Krzak pozniej w miejscu zlamania wytwarza zgrubienie i normalnie funkcjonuje.
  • 56 / 1 / 0

Polecam FIM i LST masz to u siebie więc na bieżąco możesz sobie kontrolować wzrost a i plon większy będzie
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie użycie niewielkiej, kilku litrowej donicy oraz trening. Musisz pamiętać, że w tak ciepłych warunkach niezbędne będzie codzienne podlewanie.
Haze na oucie ^_^ Pozazdrościć!
  • 48 / / 0

LST, FIM, Topping. NA haszyszu i nasionakonopi masz o tym w ciul. Wystarczy ze wpiszesz te hasla ktore Ci tu podajemy
  • 22 / 1 / 0

tak jak napisano powyżej... treningi i doniczka, jeśli chcesz mieć 1m to doniczka powinna mieć 4-5l (przy treningach więcej), co do tarasu... uważaj...:P mój kumpel mieszkający na DRUGIM PIĘTRZE miał w doniczce ak-47 i ktoś mu go zajebał...
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata