Metody radykalnego ograniczania wzrostu rośliny

Moderator: Konopia

• 19 / / 0

Cześć i czołem, bracia i siostry.

Tak się złożyło, że w cudowny sposób znalazły się na moim parapecie dwie młodziutkie sadzonki. Dopóki pogoda się nie unormuje, posiedzą w domu, docelowo polecą na dość dobrze osłonięty taras (warunki jak w Afganistanie, słońce przez cały dzień i temperatura, która notorycznie przekracza 40 stopni). Jedna to white widow albo nie-wiadomo-co, druga - lemon haze albo super silver haze (mały kłopot z ustaleniem rodowodu nasion).

Tu pojawia się problem. Ze względów bezpieczeństwa rośliny nie powinny wyrosnąć wyższe niż około jeden metr, i choćbym chciał, nie mogę pozwolić sobie na trzymetrowego haze'a. Oto moje pytanie: czy do zakładanego ograniczenia wysokości krzaków, które lubią piąć się w górę, wystarczy fimming i ostry trening LST, czy dodatkowo ograniczyć je od dołu mniejszą donicą? Jeśli tak - jaką pojemność proponujecie? Może macie jeszcze inny pomysł?

Z góry dzięki za wszelkie rady od ludzi dobrej woli :-)
  • 759 / 107 / 0

LST wystarczy, tylko trzeba zajmować się tym na bieżąco.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Gigantyczna plantacja konopi zlikwidowana

Prawie 2,7 tys. krzewów konopi indyjskich, specjalistyczny sprzęt do ich uprawy oraz gotową marihuanę zabezpieczyli policjanci CBŚP. Działania były prowadzone wspólnie z Morskim Oddziałem Straży Granicznej w Gdańsku.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 2 / 0

Jest jszcze dobry motyw z lamaniem lodygi. Jak ci krzak rosnie za wysoki albo za bardzo sie wyciąga to wyginasz lodyge i lekko ja lamiesz ale tak by nie przerwac polaczenia. Krzak pozniej w miejscu zlamania wytwarza zgrubienie i normalnie funkcjonuje.
  • 56 / 1 / 0

Polecam FIM i LST masz to u siebie więc na bieżąco możesz sobie kontrolować wzrost a i plon większy będzie
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie użycie niewielkiej, kilku litrowej donicy oraz trening. Musisz pamiętać, że w tak ciepłych warunkach niezbędne będzie codzienne podlewanie.
Haze na oucie ^_^ Pozazdrościć!
  • 48 / / 0

LST, FIM, Topping. NA haszyszu i nasionakonopi masz o tym w ciul. Wystarczy ze wpiszesz te hasla ktore Ci tu podajemy
  • 22 / 1 / 0

tak jak napisano powyżej... treningi i doniczka, jeśli chcesz mieć 1m to doniczka powinna mieć 4-5l (przy treningach więcej), co do tarasu... uważaj...:P mój kumpel mieszkający na DRUGIM PIĘTRZE miał w doniczce ak-47 i ktoś mu go zajebał...
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata