Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Tak, tak. Najlepiej wszystko jak najszybciej i na odpierdol. Przecież wiadomo, że wtedy efekty są najlepsze.
Złocisty płyn ? Spoko.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
Na fentanylu tez cos takiego sie dzialo choc przy majce lub nawet pradzie juz nie.To od cisnienia czy histaminy?
odczucie jakby się przylepiło żył w mózgu i stopniowo się odrywa
nie wiem miałem już multum pomysłów na temat co się ze mną dzieje
z metkata bardzo rzadko korzystam tyle że wtedy ostro pojechałem 2 dni + dużo alko
wszystko było oczywiście filtrowane jak zawsze
robiłem badania krwi i wszystkie narządy ok krew ok więc oco chodzi przylepiło się żył czy funcje wątrobowe zostały upośledzone?
kur niby jest z czasem lepiej ale strasznie się ciągnie pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło naprawdę nie wiem co robić
dodam że to czyszczenie całe to wygląda jak zejście metkata tyle że no mega spowolnione jak widać ja pierdole :-(
wtedy ostro pojechałem 2 dni + dużo alko
nie zawsze robie z filtracja acataru i nigdy nie spytalem czy to jest mocno toksyczne takie utlenione gowna (choc ich niewiele) w zyly pchac.
Filtrowac koniecznie mase tabletkowa z acataru czy nie?
na pake daje 2ml octu
sorka myslalem ze chodzi ci o kwasek cytrynowy
odczuwam też że ma to dużo wspólnego z ukł.pokarmowym który jak wiadomo wpółpracuje z ukł.nerwowym
nie wiem czy coś nie poszło bo to już z miesiąc, jakie badania robić?
Sniber pisze:jakie badania robić?
@inso i reszta takich: błagam, zacznijcie sami szukać do kurwy nędzy! Jak dział metkatynon przeglądam, to nie pamiętam tygodnia bez tak durnych pytań; racz zatem ruszyć te leniwe łapsko i przeszukać dział "Metkatynon" celem odnalezienia tych informacji. Zapewniam że było.
Co do tego rzygania i innych ekscesów: łatwiej byłoby Wam pomóc gdybyście podali chociaż czas trwania syntezy i czy była ona wykonywana w łaźni/lodówce/temp. pokojowej. Pozwoliłoby to sprecyzować czy zaszkodził metkat, czy inne produkty (benzaldehyd czy inne cudo).
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b217b121-49ae-4397-973a-2fb3a352edfc/tsunami.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250529%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250529T005203Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=14946b4efd1e6d48ed888362cbe7dea44d8df56e811ba586049dda3a724f69c4)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eurorynekkonopny.png)
Mocny początek 2025 roku dla europejskiego rynku konopnego. Niemcy, Polska i UK na fali wzrostu
Początek 2025 roku przyniósł solidne otwarcie dla europejskiego rynku konopnego. Mimo trudności z poprzednich lat i sporych wyzwań regulacyjnych, wiodące firmy w sektorze notują rekordowe wyniki sprzedaży, a zainteresowanie rynkiem rośnie z każdym miesiącem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nawrocki-snus_0.jpg)
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi
Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/1a12346x60.jpg)
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki
Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.