Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Tak, tak. Najlepiej wszystko jak najszybciej i na odpierdol. Przecież wiadomo, że wtedy efekty są najlepsze.
Złocisty płyn ? Spoko.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
Na fentanylu tez cos takiego sie dzialo choc przy majce lub nawet pradzie juz nie.To od cisnienia czy histaminy?
odczucie jakby się przylepiło żył w mózgu i stopniowo się odrywa
nie wiem miałem już multum pomysłów na temat co się ze mną dzieje
z metkata bardzo rzadko korzystam tyle że wtedy ostro pojechałem 2 dni + dużo alko
wszystko było oczywiście filtrowane jak zawsze
robiłem badania krwi i wszystkie narządy ok krew ok więc oco chodzi przylepiło się żył czy funcje wątrobowe zostały upośledzone?
kur niby jest z czasem lepiej ale strasznie się ciągnie pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło naprawdę nie wiem co robić
dodam że to czyszczenie całe to wygląda jak zejście metkata tyle że no mega spowolnione jak widać ja pierdole :-(
wtedy ostro pojechałem 2 dni + dużo alko
nie zawsze robie z filtracja acataru i nigdy nie spytalem czy to jest mocno toksyczne takie utlenione gowna (choc ich niewiele) w zyly pchac.
Filtrowac koniecznie mase tabletkowa z acataru czy nie?
na pake daje 2ml octu
sorka myslalem ze chodzi ci o kwasek cytrynowy
odczuwam też że ma to dużo wspólnego z ukł.pokarmowym który jak wiadomo wpółpracuje z ukł.nerwowym
nie wiem czy coś nie poszło bo to już z miesiąc, jakie badania robić?
Sniber pisze:jakie badania robić?
@inso i reszta takich: błagam, zacznijcie sami szukać do kurwy nędzy! Jak dział metkatynon przeglądam, to nie pamiętam tygodnia bez tak durnych pytań; racz zatem ruszyć te leniwe łapsko i przeszukać dział "Metkatynon" celem odnalezienia tych informacji. Zapewniam że było.
Co do tego rzygania i innych ekscesów: łatwiej byłoby Wam pomóc gdybyście podali chociaż czas trwania syntezy i czy była ona wykonywana w łaźni/lodówce/temp. pokojowej. Pozwoliłoby to sprecyzować czy zaszkodził metkat, czy inne produkty (benzaldehyd czy inne cudo).
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/fca639a9-0962-4b2e-b247-a9357935c59e/received_3473667736248570.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251020%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251020T095501Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=adc09ddf7e1685224bfc7792f377594da7a3dba2395a931be0f3bf593d377779)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg)
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/davidnutt030118.jpg)
15 lat niechcianych badań. A teraz nowa rewolucja w psychiatrii
Specjalista z Wielkiej Brytanii nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami nowej rewolucji w psychiatrii. Psychodeliki, jak psylocybina i MDMA, zdobywają coraz większe zainteresowanie naukowców w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sad_okregowy_w_legnicy.jpg)
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości
Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/clusterofpsilocybesub.jpg)
Badania nad grzybami zaskoczyły naukowców. Odkrycie może pomóc wielu ludziom
Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania na temat działania psylocybiny, zawartej w niektórych gatunkach grzybów psychoaktywnych. Wnioski opublikowane zostały w "Nature Neuroscience". Jak się okazuje, związek ten może zmniejszać przewlekły ból i związane z nim ryzyko rozwoju depresji. Eksperymenty przeprowadzono na modelach zwierzęcych.