Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1937 • Strona 194 z 194
  • 839 / 277 / 0
Niedobór magnezu lub potasu.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 4043 / 657 / 2117
@listekkk

Szerokie spektrum może się na to składać, m.in: stymulacja układu nerwowego, zwiększone napięcie mięśniowe, same w sobie efekty uboczne, bądź dehydratacja i braki elektrolitowe. Strzelałbym też na to ostatnie, ze względu na częstość występowania skurczy, w związku z brakami elektrolitowymi (jak wspomniał wyżej @Hash_Oil)
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 2 / / 0
Siema. Ostatnio drugi dzień po krysztale źle się czułem , mega źle. Ciśnienia nigdy nie mierzyłem tak naprawdę. Wtedy zmierzyłem i było 160/124. Czy mam się czego obawiać czy to normalne? Kiedy jest najwyższe po zażyciu odrazu czy jak to jest? Bo jestem zielony w tym temacie. Teraz jak mierze to wychodzi 130/140 - 80-95. Kryształ był mixowany wtedy z alko. Pomóżcie :)

Przeniesiono do odpowiedniego wątku / D5
  • 11 / 1 / 17
@Dzony92
Zazwyczaj po stymulantach na następne dni występuje zjazd. Człowiek się beznadziejnie czuje, jest zmęczony itp. Przechodzi to po około 2 dniach.

Co do pytań o czas działania, to wszystko znajdziesz na tej stronie (zjedz do "zastosowanie rekreacyjne"): https://narkopedia.org/Metamfetamina#Za ... ekreacyjne
  • 1 / / 0
meta oczywiście że jest lepsza od amfy. Czysta w krysztale mniej zanieczyszczona, walisz małe szpilki i po pięciu minutach masz czysty klamot. Myślę że największym problemem jest dawkowanie, ja walę trzy małe szpilki dziennie nie przekraczam 100 mg, jak się rozpedzisz i przegniesz z dawką to jesteś rozdrażniony i nie jest przyjemnie. Przy rozsądnym dawkowaniu skupienie full, w pracy wydajność i brak zmęczenia. Dużym problemem zwłaszcza na początku jest totalny brak snu i apetytu, potrafi dobrze zmęczyć, przy fizycznej pracy bez jedzenia i spania organizm dostaje mega po dupie. Nie polecam palenia bo chęć następnego bucha jest tak silna że można zapomnieć o jakimkolwiek dawkowaniu i szybko wchodzi się w paranoidalna rzeczywistość. Po paleniu umysł też nie jest tak wyostrzony jak przy wciąganiu. Najbardziej polecam odmierzać dawki na wadze i zarzywac doustnie. A amfetamina to zapychacz klamy shit. Popularna wzdłuż granicy niemieckiej , czeskiej. Sa miasta w Polsce gdzie ludzie nie wiedzą co to amfetamina. Najprzyjemniejsza odmiana to pewetyna, ale przy niej to w szczególności trzeba uważać na dawki, bo przy dużych nie opanujesz instynktu sexualnego i praktycznie nie nadajesz się do przebywania wśród ludzi.
  • 31 / 14 / 0
23 lipca 2024Dzony92 pisze:
Siema. Ostatnio drugi dzień po krysztale źle się czułem , mega źle. Ciśnienia nigdy nie mierzyłem tak naprawdę. Wtedy zmierzyłem i było 160/124. Czy mam się czego obawiać czy to normalne? Kiedy jest najwyższe po zażyciu odrazu czy jak to jest? Bo jestem zielony w tym temacie. Teraz jak mierze to wychodzi 130/140 - 80-95. Kryształ był mixowany wtedy z alko. Pomóżcie :)

Przeniesiono do odpowiedniego wątku / D5
Mieszanie stymulantów z alkoholem tylko pogorszy samopoczucie na następny dzień. Polecam zrezygnować z takiego miksu bo serce również dostaje mocniej po dupie. Z czasem zjazdy będą coraz gorsze. O wiele gorsze.
  • 4043 / 657 / 2117
23 lipca 2024Dzony92 pisze:
Siema. Ostatnio drugi dzień po krysztale źle się czułem , mega źle. Ciśnienia nigdy nie mierzyłem tak naprawdę. Wtedy zmierzyłem i było 160/124. Czy mam się czego obawiać czy to normalne? Kiedy jest najwyższe po zażyciu odrazu czy jak to jest? Bo jestem zielony w tym temacie. Teraz jak mierze to wychodzi 130/140 - 80-95. Kryształ był mixowany wtedy z alko. Pomóżcie :)

Przeniesiono do odpowiedniego wątku / D5
Ciśnienie krwi na poziomie 160/124 mmHg jest wysokie. Niemniej jednak, jeśli późniejsze pomiary wynosiły 130/140 - 80/95 mmHg, to mieszczą się one w granicach normy, choć z lekkim odchyleniem w górę. Warto zauważyć, że ciśnienie krwi po zażyciu mety osiąga swoje maksymalne wartości w ciągu pierwszych kilku godzin.

Czas ten może się wydłużyć, chociażby przez Twoje spożycie alkoholu, co również mogło wpływać na wyniki pomiarów.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 1937 • Strona 194 z 194
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.