Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
  • 11 / 1 / 17
Ja ostatnio kupowałem całkiem dobrej jakości w cenie 135 za gram.
  • 4 / / 0
U mnie 150 za całego z zegarka
  • 83 / 9 / 0
11 czerwca 2024Radzio00s pisze:
Patrze na ceny i zastanawiam się co za syf w Toruniu krąży 😂 50 zł gram
Za 3cmc...
  • 16 / 1 / 0
Mieczysław u nas w WWA 200 za g.
Uwaga! Użytkownik Pederasta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
dolnyśląsk - 120 1g, 70 zł połówka czystego kamyka
fety za to nie sposób znaleźć
  • 4 / 1 / 0
120 zł za gram
  • 1 / / 0
u mnie 170-200 za 1g
  • 475 / 129 / 2
@orzel2137 @damianogf skoro temat dotyczy waszych okolic, to może warto by było napisać w jakich okolicach przytoczone przez was ceny występują? nikt się raczej nie domyśli z jakich okolic jesteście.
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 4 / 1 / 0
Wrocław
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.