Melatonina - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 179 Strona 4 z 18

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

O, to est pomysł. Chociaż zero mnożone przez zero est równe... wciąż zeru :P No i już piąta, miałem się wcześniej kłaść spać, echhh... Tak samo jak jutro miałem zarzucić mahometa, a już mi się nie chce. Cóż, może mi się zachce :P

 

Rejestracja: 2009
  • 28 / / 0

probowal ktos z was zjesc melatonine na zjedzie po stymulancie? daloby rade przespac po tym zjazd?

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

USA: odkryto 600-metrowy tunel na granicy z Meksykiem

Amerykańskie organy ścigania odkryły 600-metrowy tunel przemytników prowadzący od granicy z Meksykiem do miasta San Diego i zatrzymały narkotyki o wartości prawie 30 milionów dolarów, poinformowano w komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej policji imigracyjnej i celnej USA.

 

Rejestracja: 2006
  • 608 / 6 / 0

po lekko nafutrzonych dropsach 10mg pomagało się wyspać, na mocniejsze stymulanty raczej nie podziała. chociaż warto zjeść tak czy inaczej, lekko uspokoi i częściowo zapobiegnie neurotoksyczności

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Na zjazd po stymulantach troszkę pomaga. Jeśli do tego dołączyć oddychanie holotropowe (które bardzo uspokaja na trzeźwo, a po kocie pomogło mi wysiedzieć w miejscu), może walerianę/browar, mogłoby całkiem nieźle pomóc. Na serce oczywiście aspiryna, najlepiej przed zarzuceniem.

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 915 / 4 / 0

Ester pisze:
Jeśli do tego dołączyć oddychanie holotropowe (które bardzo uspokaja na trzeźwo

jak można się uspokoić, gdy kończyny drętwieją, kark napina się do granic możliwości a płuca są natlenione do ostatniego pęcherzyka?

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Może spróbuj po tych kilkudziesięciu oddechach poleżeć spokojnie, to zrozumiesz ;p

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 214 / 2 / 0

co do melatoniny, to jedyny mój genialny (i być może idiotyczny) pomysł na pożyteczne wykorzystanie owej substancji, to w którymś tam stadium rozwoju cubensisów (nie znam się dokładnie na hodowli) podawać melatonine. wiem, że może wydawać się to kosmicznie debilne, ale niedawno czytałem w dziale uprawa grzybów, że w danym etapie rozwoju grzybni, bądź grzyba, dodając tryptaminy z podstawnikami 5-meo można uzyskać tryptaminowego Grala. To co napisałem to tylko moje gdybanie. Na uprawie Cubensisów nie mam pojęcia, aczkolwiek za jakiś czas mam zamiar nabrać sił i motywacji i zabrać się za własną hodowlę, kombinując z dodawaniem różnych tryptamin do grzybni.

Ciekawe czy sprawa wyglądałaby podobnie przy uprawie trichocereusów. Gdyby podawać im związki fenyloetyloaminowe, takie jak : 2C-x, tyrozyne, fenyloalanine, TMA i inne z tej grupy, to czy powstałyby jakieś nowe rozbudowane związki meskaliny, taki fenyloetyloaminowy Gral.

 

Rejestracja: 2010
  • 716 / 23 / 0

Watpie zeby takie cos bylo mozliwe.. Roslina to roslina i jakos ciezko mi uwierzyc ze przy dodawaniu czegokolwiek moglaby zaczac tworzyc inne zwiazki. Troche to zachacza o urban legends z ziolem podlewanym chemikaliami ;p Zeby roslina mogla tworzyc takie zwiazki musialbys ja jakos zmodyfikowac genetycznie..

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Ja słyszałem o czymś takim, ale z 5-MeO-DMT, nie wiem, czy jakiekolwiek 5-MeO- wystarczy.

 

Rejestracja: 2007
  • 3971 / 264 / 933

@blueberry

uwzględnij, że jeśli ta roślina (czy grzyb) posiada jakieś tam, uczestniczące w, powiedzmy, generowaniu typowych dla niej alkaloidów enzymy czy coś w ten deseń, to jest możliwe, że po dostarczenie jej odpowiedniego półproduktu mogłyby one posłużyć do przekształcenia go w coś ciekawego ...
Posty: 179 Strona 4 z 18
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości