Melatonina - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 177 Strona 3 z 18

 

Rejestracja: 2009
  • 157 / 1 / 0

Z Melatoniną śpię średnio 5-6h. Bez niej 3-4(Wtedy zazwyczaj kładę się o 1 i leżę do 4 rano)

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Przede wszystkim jak chcecie brać to na sen, to wystarczy ĆWIERĆ tabletki. Gdzieś było opisane, że nie ma różnicy między 1mg, a 5mg, 20mg i huj wie ile jeszcze. I nie rozumiem, jak można być sennym po melatoninie. Ona rozwiązuje problemy z zasypianiem, czasem robi coś więcej, ale nie senność :| Na erowidzie albo w TiHKALU est wspomniane, że ktoś zjadł 400mg i... I nic.

Był też raport (albo 2), że po długotrwałym przyjmowaniu melatoniny typiara nie rozumiała, co do niej ludzie gadali. Słyszała dokładnie, ale nie umiała z tego zmontować pod skorupą niczego logicznego i chyba bełkotała. Po odstawieniu na drugi dzień już było git, więc w sumie nie wiadomo, czy od tego.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

W organizmie melatonina to tzw. hormon snu i powiem wam że taki nagły boom melatoniny może powodować różne tripy,chociaż nie wiem czy to tak można nazwać bo to nie haluny tylko sen z tą różnicą że wydaję nam się że to haluny :D
organizm poprzez światło dostające się przez rogówki blokuję produkcję melatoniny produkujemy ją przez sen i to między innymi dzięki niej mamy kolorowe sny.
Wiem że pierwszy post w tym temacie był napisany dawno ale intryguję mnie to czemu po takiej dawce autor posta nie usnął tylko przyglądał się temu co melatonina u niego w głowię stwarza.
Aha i to zjawisko nazywa się świadomym śnieniem miewam często ale niestety zaraz się przebudzam.

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Stanik1910 pisze:
(...) taki nagły boom melatoniny może powodować różne tripy,chociaż nie wiem czy to tak można nazwać bo to nie haluny tylko sen z tą różnicą że wydaję nam się że to haluny :D
Aleś dojebał :nuts: :-D :-D :-D

 

Rejestracja: 2009
  • 246 / 1 / 0

znalazłem w apteczce domowej, skonfiskowałem.
wziąłem 15 g liczę bardziej na działanie nasenne, niż psychoaktywne, bo żal mi marnować zolpidemów na zwykłe zasypianie, a melato bez recepty

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Powinno pomóc, kiedy się położysz i zamkniesz oczy :p

 

Rejestracja: 2009
  • 246 / 1 / 0

no właśnie, bez położenia nie działa nijak :) a gdzieś tam po cichutku liczyłem, że też jestem przesterowany i będą oevy cevy fractale i charlieeeee we're on a bridge charlieee a tu nic. czyli się położę może.

 

Rejestracja: 2008
  • 408 / 3 / 0

Też jakoś wątpię w te zaskakujące działanie melatoniny, skoro ktoś zjadł 400mg i nic nie poczuł, ale absolutnie nie wierzę, że może usypiać jak benzo (chyba że źle pamiętam co czytałem). Ludzie myślą, że to wezmą i zamienią się w zombie albo wracając od sąsiada usną i ockną się z mordą w kałuży jak mój znajomy po klonach i alco. A co do CEV/OEV... to pochodna tryptaminy, może w odpowiednich warunkach metabolizuje się do czegoś mocnego. Coś mi się obiło o uszy, że przy długim przebywaniu w ciemności DMT bierze się właśnie z melatoniny. Na efekty DMT to nie wygląda, ale może jakaś inna T?

 

Rejestracja: 2009
  • 666 / 1 / 0

w tihkalu jest cos napisane ale nie pamietam przy czym ze robi sie ta tryptaminke wlasnie z melatoniny. nie chce mi sie szukac ale to i tak nie ma znaczenia przy podaniu oralnym czy jakimkolwiek innym. tez jakos nie wierze w takie "cudowne" dzialanie.

 

Rejestracja: 2006
  • 608 / 6 / 0

spróbujcie zapalić po melatoninie, wtedy robi się ciekawiej :-D
Posty: 177 Strona 3 z 18
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość