Melatonina - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 157 / 1 / 0

Z Melatoniną śpię średnio 5-6h. Bez niej 3-4(Wtedy zazwyczaj kładę się o 1 i leżę do 4 rano)

• 408 / 2 / 0

Przede wszystkim jak chcecie brać to na sen, to wystarczy ĆWIERĆ tabletki. Gdzieś było opisane, że nie ma różnicy między 1mg, a 5mg, 20mg i huj wie ile jeszcze. I nie rozumiem, jak można być sennym po melatoninie. Ona rozwiązuje problemy z zasypianiem, czasem robi coś więcej, ale nie senność :| Na erowidzie albo w TiHKALU est wspomniane, że ktoś zjadł 400mg i... I nic.

Był też raport (albo 2), że po długotrwałym przyjmowaniu melatoniny typiara nie rozumiała, co do niej ludzie gadali. Słyszała dokładnie, ale nie umiała z tego zmontować pod skorupą niczego logicznego i chyba bełkotała. Po odstawieniu na drugi dzień już było git, więc w sumie nie wiadomo, czy od tego.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Haszysz wart ponad 4 mln zł ukryty w podłodze auta

W sobotę (28.09.2019 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 81 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln zł. Ujawnione narkotyki przewoził obywatel Rosji.

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

W organizmie melatonina to tzw. hormon snu i powiem wam że taki nagły boom melatoniny może powodować różne tripy,chociaż nie wiem czy to tak można nazwać bo to nie haluny tylko sen z tą różnicą że wydaję nam się że to haluny :D
organizm poprzez światło dostające się przez rogówki blokuję produkcję melatoniny produkujemy ją przez sen i to między innymi dzięki niej mamy kolorowe sny.
Wiem że pierwszy post w tym temacie był napisany dawno ale intryguję mnie to czemu po takiej dawce autor posta nie usnął tylko przyglądał się temu co melatonina u niego w głowię stwarza.
Aha i to zjawisko nazywa się świadomym śnieniem miewam często ale niestety zaraz się przebudzam.

• 408 / 2 / 0

Stanik1910 pisze:
(...) taki nagły boom melatoniny może powodować różne tripy,chociaż nie wiem czy to tak można nazwać bo to nie haluny tylko sen z tą różnicą że wydaję nam się że to haluny :D
Aleś dojebał :nuts: :-D :-D :-D

• 246 / 1 / 0

znalazłem w apteczce domowej, skonfiskowałem.
wziąłem 15 g liczę bardziej na działanie nasenne, niż psychoaktywne, bo żal mi marnować zolpidemów na zwykłe zasypianie, a melato bez recepty

• 408 / 2 / 0

Powinno pomóc, kiedy się położysz i zamkniesz oczy :p

• 246 / 1 / 0

no właśnie, bez położenia nie działa nijak :) a gdzieś tam po cichutku liczyłem, że też jestem przesterowany i będą oevy cevy fractale i charlieeeee we're on a bridge charlieee a tu nic. czyli się położę może.

• 408 / 2 / 0

Też jakoś wątpię w te zaskakujące działanie melatoniny, skoro ktoś zjadł 400mg i nic nie poczuł, ale absolutnie nie wierzę, że może usypiać jak benzo (chyba że źle pamiętam co czytałem). Ludzie myślą, że to wezmą i zamienią się w zombie albo wracając od sąsiada usną i ockną się z mordą w kałuży jak mój znajomy po klonach i alco. A co do CEV/OEV... to pochodna tryptaminy, może w odpowiednich warunkach metabolizuje się do czegoś mocnego. Coś mi się obiło o uszy, że przy długim przebywaniu w ciemności DMT bierze się właśnie z melatoniny. Na efekty DMT to nie wygląda, ale może jakaś inna T?

• 666 / / 0

w tihkalu jest cos napisane ale nie pamietam przy czym ze robi sie ta tryptaminke wlasnie z melatoniny. nie chce mi sie szukac ale to i tak nie ma znaczenia przy podaniu oralnym czy jakimkolwiek innym. tez jakos nie wierze w takie "cudowne" dzialanie.

• 608 / 6 / 0

spróbujcie zapalić po melatoninie, wtedy robi się ciekawiej :-D
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata