Mefedron dożylnie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 158 Strona 1 z 16
Rejestracja: 2008
  • 135 / / 0

Założyłem ten wątek w celu dyskutowania o aplikacji mefedronu metodą Intravenous :heart:
Tutaj piszemy wszystko na temat tej metody, wstrzykniętą dawkę, odczucia podczas wtłaczania, porównujemy plusy i minusy iniekcji w stosunku do sniffa, orala bądź per rectum. Ogólnie piszemy tutaj wszystko dotyczące wstrzykiwania sobie mefedronu do żył.
Jeżeli wątek się sprawdzi, ze zdobytych informacji będzie można napisać jakieś FAQ dotyczące podania dożylnego, wyszczególnić wszystkie najważniejsze informacje, tak żeby nie zrobić sobie krzywdy.

 

Rejestracja: 2010
  • 429 / / 0

No więc pozwol ze sie spytam: Czy mefik rozpuszcza sie w wodzie do iniekcji sam czy trzeba jeszcze czegos dodac np. kwasku cyt. czy czego?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Cóż za próba przemytu! 333 kg kolumbijskiej kokainy w granitowych blokach

Próbę przemytu 333 kilogramów czystej kokainy o czarnorynkowej wartości 100 milionów euro wykryła w poniedziałek włoska Gwardia Finansowa w porcie La Spezia w Ligurii. Narkotyki znaleziono w kontenerze na statku, który przypłynął z Brazylii - podały media.

 

Rejestracja: 2008
  • 135 / / 0

Czysty mefedron kryształ jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Wystarczy wsypać i zamieszać a rozpuści się w oka mgnieniu.

 

fla

Rejestracja: 2009
  • 578 / 13 / 0

Ile trzyma ta metoda podania?
Kiedy jest peak i ile trwa?
Czy występuje zwała?

 

Rejestracja: 2008
  • 135 / / 0

Przy iv czas trwania trzyma się w granicach do max 1 godziny.
Peak następuję kilka minut po wstrzyknięciu całej dawki jaką ustalimy, i trwa około 15-20 min
Zwały nie ma żadnej, można normalnie usnąć nawet po 1 g przyjętym w ciągu kilku godzin.
Ale zamiast zwały występuję ogromne ciśnienie na kolejnego strzała mefa które bardzo trudno opanować dopóki mamy jeszcze coś do wykorzystania.
Najlepsze efekty daję oczywiście pierwszy strzał wykonany w dniu kiedy nie braliśmy żadnych innych substancji o podobnym działaniu do mefedronu.
Chociaż ciśnienie jest ogromnę po zakończeniu działania, kolejne próby nie dają już żadnych odczuwalnych efektów.
No może jeszcze po drugim strzale będzie lekko wyczuwalna euforia trwająca niestety już kilka razy krócej niż ta od pierwszej dawki.
Natomiast kolejne próby podbijają jedynie stymulacje organizmu, podnosząc znacząco ciśnienie jak i tętno naszej pikawki :) Dlatego nie warto robić więcej niż 2 zastrzyków w ciągu jednego dnia, bo po prostu zmarnujemy resztę towaru który zadziała już świetnie na drugi dzień.
Chociaż jest się bardzo ciężko oprzeć pokusie na jeszcze trochę, nawet wiedząc że już nam to nie podbiję przyjemności płynącej z mefedronu.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2010 przez krukmanek, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0

Przeraża mnie to, że ludzie walą sobie po kablach. Wystarczy kupić jakiś trefny mef, żeby się przekręcić. Murti-Bing naprawdę wszystkim odradza tą metodę. Nie dobrze, że tak się dzieje :-(

 

Rejestracja: 2008
  • 135 / / 0

Dlatego trzeba kupować ze sprawdzonych źródeł porządny mefedron a najlepiej przed iv sprawdzić np sniffem czy towar jest dobrej jakości. Także zachowywać zdrowy rozsądek i dobierać dawki odpowiednie do możliwości naszego organizmu. Wtedy nie powinno nic złego się przytrafić.
Ja nikogo do niczego nie namawiam! Każdy niech sam decyduję za swoje postępowanie, ja tylko mogę doradzić jak postępować żeby wszystko zostało zrobione maksymalnie ostrożnie i bez uszczerbku na zdrowiu przynajmniej podczas aplikacji IV.

 

Rejestracja: 2009
  • 40 / / 0

Sniffem nie sprawdzisz, czy towar nie jest zanieczyszczony czymś co nie przechodzi tą drogą. Na zagranicznych boardach po tym jak ktoś zapodał sobie po raz ostatni przypadkowo, jak sie pozniej okazało, jakąs kosmiczną (bodaj) dawke analogu fenta - najpierw testują b.małe ilosci przesyłki. Przez bardzo małe można rozumieć jeden, dwa rzędy wielkości mniejsze wartości niż docelowa.

 

Rejestracja: 2008
  • 135 / / 0

Uważam że biorąc mefedron iv jest dużo większa szansa że jest to czysty mefedron i nic poważnego nam się nie stanie zachowując zdrowy rozsądek nie przesadzając z dawką, niż naprzykład biorąc od dila amfetamine z całą gamą przeróżnych domieszek które przy metodzie IV mogą nam bardzo zaszkodzić.
Dlatego uważam że mefedron dożylnie jest o wiele bezpieczniejszy i przewidywalny, a używany rozważnie nie zrobi nam kuku, czego nie można być pewnym przy ulicznych dragach nie znając ani mocy towaru i czy jest żeniony czy nie.

 

Rejestracja: 2009
  • 1052 / 5 / 0

Stary, nic mi do tego, ale tak jak moderator napisal, ryzykujesz i polecasz ryzyko innym, wystarczy ze cos bedzie zle przygotowane i lezysz po kablach. po drugie, poprzez ta metode szybciutko to zdelegalizuja, bo jak znam zycie to ktos pociagnie w koncu smiertelna dawke. Uwazam, ze temat niepotrzebny, choc rozumiem Twoja euforie, naprawde (hehe).
Posty: 158 Strona 1 z 16
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ptsik i 0 gości