Mefedron, a sex

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Po mefce jest najlepiej. Często tak właśnie się bawimy z moim facetem w sumie już na samym początku związku zaczęliśmy i robimy to do dzis. Przez te lata już wielu rzeczy próbowaliśmy w łóżku po mefce. Tak jak piszesz ze chcesz zmienić pozycje i nagle flak.. Też tak mieliśmy. I zawsze przed taka zabawa bierze kamagre. Przeważnie zaczynamy gdzieś o 21-22 i kończymy 7 czasem pozniej. a kutas stoi aż do końca. Przez co można bez zmartwień że zaraz opadnie zmieniać pozycje. Akurat coś o tym wiem bo jak jestem po mefce to mam co chwila w głowie jakąś pozycje, nowe wiązanie itp. 😈

Polecam apartamenty w Wawie z antresola. Nasz ulubione bo można tam zawiesić hustawke i robić wiele zajebistych rzeczy które w domu by nie wyszły. (Apart Lofts Car Factory by WarsawResidence Group) 
  • 3 / / 0

@Lubietorobic Kamagra ratuje, fakt. Też często stosowałem ale tylko jedną. Więcej sie bałem w połączeniu z mef.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Zażył narkotyki i wezwał pomoc. Zmarł w trakcie interwencji policji. "Państwo w Państwie"

W niedzielę w programie "Państwo w Państwie" historia młodego mężczyzny, który podczas spotkania w hotelu z poznaną na portalu randkowym kobietą, źle się poczuł po zażyciu narkotyków i wezwał pomoc. Po interwencji patrolu policji, mężczyzna zmarł. Co mogło być przyczyną śmierci i co wydarzyło się w pokoju hotelowym? O tym więcej o 19:30 w Polsacie i Polsat News.
  • 521 / 273 / 2

Prawda, bez sildenafilu ani rusz, bo flak :( Wazokonstrykcja to jednak suka.
  • 1673 / 208 / 0

W takim razie nie braliście nigdy legitnego 4-MMC. Po prawdziwym 4-MMC nie ma większego problemu z erekcją i jej utrzymaniem, jest jedynie problem z dojściem. Źródło: w chuj przerobionego 4-MMC w czasach gdy był w stuprocentach legalny i gram prosto z kolby skośnookiego chemika kosztował kilkadziesiąt złotych z dostawą drogą pocztową (2009 / 10? nie pamiętam dokładnie, w 2008 i 9 na pewno był w składzie kilku dopalaczy, mówię tu jednak stricte o nabywaniu mefedronu od vendorów RC).
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 60 / 0

Potwierdzanko z jednej strony, a z drugiej - po ilus tam latach ketonowych seksow potrzeba naprawdę silnych wiatrów by postawić maszt, ahoj.
  • 1673 / 208 / 0

W tym przypadku już coś innego wchodzi w grę - przyzwyczajenie organizmu do stosunku po (prawdziwym) mefedronie. Jeśli do zbliżeń dochodzi regularnie na trzeźwo, a jedynie od czasu do czasu wlatuje maraton na 4-MMC hydraulika powinna działać bez żadnych problemów.
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 60 / 0

Noo ja mówię raczej o ciągach a nie "/od czasu do czasu" :-(
  • 45 / 3 / 0

13 września 2019UltraViolence pisze:
W takim razie nie braliście nigdy legitnego 4-MMC. Po prawdziwym 4-MMC nie ma większego problemu z erekcją i jej utrzymaniem, jest jedynie problem z dojściem. Źródło: w chuj przerobionego 4-MMC w czasach gdy był w stuprocentach legalny i gram prosto z kolby skośnookiego chemika kosztował kilkadziesiąt złotych z dostawą drogą pocztową (2009 / 10? nie pamiętam dokładnie, w 2008 i 9 na pewno był w składzie kilku dopalaczy, mówię tu jednak stricte o nabywaniu mefedronu od vendorów RC).
o latach wspominanych legalnosci czyli kiladziesiat czyli 60-90 na ulicy. netowy to jakies 22-35zl
  • 1673 / 208 / 0

No możliwe, tyle wtedy było zajebistych substancji, że ciężko po 10 latach pamiętać dokładną cenę :) W każdym razie drogo nie było. Z ulicy nie brałem, bo nie miałem takiej potrzeby.
  • 83 / 7 / 0

Każdy jest inny i oddziaływanie substancji to często bardzo osobnicza kwestia.Zalezna od bardzo wielu czynników.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata