Mefedron, a sex

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Po mefce jest najlepiej. Często tak właśnie się bawimy z moim facetem w sumie już na samym początku związku zaczęliśmy i robimy to do dzis. Przez te lata już wielu rzeczy próbowaliśmy w łóżku po mefce. Tak jak piszesz ze chcesz zmienić pozycje i nagle flak.. Też tak mieliśmy. I zawsze przed taka zabawa bierze kamagre. Przeważnie zaczynamy gdzieś o 21-22 i kończymy 7 czasem pozniej. a kutas stoi aż do końca. Przez co można bez zmartwień że zaraz opadnie zmieniać pozycje. Akurat coś o tym wiem bo jak jestem po mefce to mam co chwila w głowie jakąś pozycje, nowe wiązanie itp. 😈

Polecam apartamenty w Wawie z antresola. Nasz ulubione bo można tam zawiesić hustawke i robić wiele zajebistych rzeczy które w domu by nie wyszły. (Apart Lofts Car Factory by WarsawResidence Group) 
  • 3 / 1 / 0

@Lubietorobic Kamagra ratuje, fakt. Też często stosowałem ale tylko jedną. Więcej sie bałem w połączeniu z mef.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
  • 533 / 281 / 2

Prawda, bez sildenafilu ani rusz, bo flak :( Wazokonstrykcja to jednak suka.
  • 2445 / 411 / 0

W takim razie nie braliście nigdy legitnego 4-MMC. Po prawdziwym 4-MMC nie ma większego problemu z erekcją i jej utrzymaniem, jest jedynie problem z dojściem. Źródło: w chuj przerobionego 4-MMC w czasach gdy był w stuprocentach legalny i gram prosto z kolby skośnookiego chemika kosztował kilkadziesiąt złotych z dostawą drogą pocztową (2009 / 10? nie pamiętam dokładnie, w 2008 i 9 na pewno był w składzie kilku dopalaczy, mówię tu jednak stricte o nabywaniu mefedronu od vendorów RC).
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 67 / 0

Potwierdzanko z jednej strony, a z drugiej - po ilus tam latach ketonowych seksow potrzeba naprawdę silnych wiatrów by postawić maszt, ahoj.
  • 2445 / 411 / 0

W tym przypadku już coś innego wchodzi w grę - przyzwyczajenie organizmu do stosunku po (prawdziwym) mefedronie. Jeśli do zbliżeń dochodzi regularnie na trzeźwo, a jedynie od czasu do czasu wlatuje maraton na 4-MMC hydraulika powinna działać bez żadnych problemów.
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 67 / 0

Noo ja mówię raczej o ciągach a nie "/od czasu do czasu" :-(
  • 46 / 4 / 0

13 września 2019UltraViolence pisze:
W takim razie nie braliście nigdy legitnego 4-MMC. Po prawdziwym 4-MMC nie ma większego problemu z erekcją i jej utrzymaniem, jest jedynie problem z dojściem. Źródło: w chuj przerobionego 4-MMC w czasach gdy był w stuprocentach legalny i gram prosto z kolby skośnookiego chemika kosztował kilkadziesiąt złotych z dostawą drogą pocztową (2009 / 10? nie pamiętam dokładnie, w 2008 i 9 na pewno był w składzie kilku dopalaczy, mówię tu jednak stricte o nabywaniu mefedronu od vendorów RC).
o latach wspominanych legalnosci czyli kiladziesiat czyli 60-90 na ulicy. netowy to jakies 22-35zl
  • 2445 / 411 / 0

No możliwe, tyle wtedy było zajebistych substancji, że ciężko po 10 latach pamiętać dokładną cenę :) W każdym razie drogo nie było. Z ulicy nie brałem, bo nie miałem takiej potrzeby.
  • 90 / 9 / 0

Każdy jest inny i oddziaływanie substancji to często bardzo osobnicza kwestia.Zalezna od bardzo wielu czynników.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata