MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 112 / 1 / 0

może mi ktoś powiedzieć jak aktualnie mniej więcej wygląda dawkowanie sniffem tego wynalazku w kosmicznym krysztale. bo rozrzut w temacie jest dość spory. tolerancje mam zerową, na wszystko od półtora roku clear, to rozumiecie nie chce przesadzić ;)
  • 112 / 1 / 0

ok, skoro nikt mi nie odpowiedział testowałem samemu, 50mg pierwsze koło 24 coś tam klepnęło koncetracja, skupienie humor w normie. po godzinie dorzutka w poszukiwaniu lepszego humoru kolejne 50mg. serce jak wyjebało w kosmos i potliwość się załączyła to połozyłem się w łóżku. około 5 nad ranem zasnąłem wstałem niedawno. dziwna ta substancja, liczyłem na jakiś lepszy humorek w stylu dawnej apvp a tutaj tylko koncentracja i płytki oddech.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Elektroniczny system śledzenia paczek papierosów nie powstał. W maju może w Polsce zabraknąć papier

To nie żadna złośliwość, raczej zwykła polska opieszałość. W drugiej połowie maja każda paczka papierosów, która opuści fabrykę powinna być śledzona przez system elektroniczny. Sęk w tym, że ten jeszcze nie powstał.
  • 2207 / 279 / 3

Sniffem strasznie siada na oddech i daje znikoma rekreacje, przynajmniej mi, nie polecam tego RoA
  • 95 / 3 / 0

Wapo z a-pihp w rozsądnych dawkach?
  • 394 / 10 / 0

W małych dawkach świetnie nadawała się do pracy fizycznej, miło wspominam.
  • 821 / 52 / 3

Biore po 60 mg PO i 15 min trzyma i się chce spać i nie że pojawia się senność tylko muszę się położyć.
  • 2207 / 279 / 3

20 lutego 2018STR88 pisze:
Dobra, te problemy z żołądkiem to chyba niepowiązane.
21 lutego 2018LiquidStranger pisze:
Też miałem podrażniony żołądek po MDPHP

Białe/żółte stolce, sraka, ogólnie nie za fajnie. Swoje mogła zrobić grypa żołądkowa i małe przerwy między furaniem na początku stycznia, aczkolwiek dopiero umiarkowana pauza od stimów reguluje jelita
Dobra, po długim czasie testowania tej substancji stwierdzam, że jest przeczyszczająca xD
  • 426 / 11 / 0

23 marca 2018Wincent pisze:
Biore po 60 mg PO i 15 min trzyma i się chce spać i nie że pojawia się senność tylko muszę się położyć.
bardziej wygląda na problem z ciśnieniem, niż sennością. jesteś pewny sortu?
  • 821 / 52 / 3

Sortu od vendora nigdy się nie jest pewnym ;-) Mam od jednego z większych vendorów na polskim rynku. To drugie zamówienie chyba tej samej partii (wersja powder ale to chyba to samo co crystal bo i w prochu są grudy) moc cały czas mniejsza ale takie coś jak opisałem to nowość dla mnie.
  • 2207 / 279 / 3

Jeśli mowa oosortach z kosmosu to chyba w ogóle te sorty są średnie.

Mocne macie po tym filmy w głowie? Ja czytałem posta znajomej na fejsie nie bardzo go rozumiejąc, ale czytałem go dalej, aż nagle się zorientowałem, że siedzę na kiblu i patrzę w żarówkę %-D
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata