MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 131 / 1 / 0

może mi ktoś powiedzieć jak aktualnie mniej więcej wygląda dawkowanie sniffem tego wynalazku w kosmicznym krysztale. bo rozrzut w temacie jest dość spory. tolerancje mam zerową, na wszystko od półtora roku clear, to rozumiecie nie chce przesadzić ;)
  • 131 / 1 / 0

ok, skoro nikt mi nie odpowiedział testowałem samemu, 50mg pierwsze koło 24 coś tam klepnęło koncetracja, skupienie humor w normie. po godzinie dorzutka w poszukiwaniu lepszego humoru kolejne 50mg. serce jak wyjebało w kosmos i potliwość się załączyła to połozyłem się w łóżku. około 5 nad ranem zasnąłem wstałem niedawno. dziwna ta substancja, liczyłem na jakiś lepszy humorek w stylu dawnej apvp a tutaj tylko koncentracja i płytki oddech.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Skazany na śmierć za produkcję narkotyków

Obywatel Kanady został w Chinach skazany na śmierć za produkcję narkotyków – poinformował w czwartek sąd w Kantonie na południu ChRL.
  • 2747 / 501 / 7

Sniffem strasznie siada na oddech i daje znikoma rekreacje, przynajmniej mi, nie polecam tego RoA
  • 95 / 3 / 0

Wapo z a-pihp w rozsądnych dawkach?
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 11 / 0

W małych dawkach świetnie nadawała się do pracy fizycznej, miło wspominam.
  • 965 / 93 / 3

Biore po 60 mg PO i 15 min trzyma i się chce spać i nie że pojawia się senność tylko muszę się położyć.
  • 2747 / 501 / 7

20 lutego 2018STR88 pisze:
Dobra, te problemy z żołądkiem to chyba niepowiązane.
21 lutego 2018LiquidStranger pisze:
Też miałem podrażniony żołądek po MDPHP

Białe/żółte stolce, sraka, ogólnie nie za fajnie. Swoje mogła zrobić grypa żołądkowa i małe przerwy między furaniem na początku stycznia, aczkolwiek dopiero umiarkowana pauza od stimów reguluje jelita
Dobra, po długim czasie testowania tej substancji stwierdzam, że jest przeczyszczająca xD
  • 431 / 11 / 0

23 marca 2018Wincent pisze:
Biore po 60 mg PO i 15 min trzyma i się chce spać i nie że pojawia się senność tylko muszę się położyć.
bardziej wygląda na problem z ciśnieniem, niż sennością. jesteś pewny sortu?
  • 965 / 93 / 3

Sortu od vendora nigdy się nie jest pewnym ;-) Mam od jednego z większych vendorów na polskim rynku. To drugie zamówienie chyba tej samej partii (wersja powder ale to chyba to samo co crystal bo i w prochu są grudy) moc cały czas mniejsza ale takie coś jak opisałem to nowość dla mnie.
  • 2747 / 501 / 7

Jeśli mowa oosortach z kosmosu to chyba w ogóle te sorty są średnie.

Mocne macie po tym filmy w głowie? Ja czytałem posta znajomej na fejsie nie bardzo go rozumiejąc, ale czytałem go dalej, aż nagle się zorientowałem, że siedzę na kiblu i patrzę w żarówkę %-D
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata