MDAI - Wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1842 / 177 / 0

W dużych dawkach masz gwarancję. %-D

Lepiej weź coś dopaminowego, jak już musisz mixować.
  • 1825 / 82 / 0

Bez przesady, jeśli nie będziesz dorzucał nie wiadomo ile razy to żaden zespół serotoninowy ci nie grozi, do tego miksu możesz dorzucić jeszcze odrobinę jakiegoś stymulanta.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 27 / 0

Eliot nie patrz na wszystko przez pryzmat Twojej przećpanej głowy. Może chłopak dopiero zaczyna, a Twoje pomysły i dawki mogłyby go rozkurwić :wall: Polecam do mixu hexena, tylko musisz w trafić na dobry sort.
  • 22 / 1 / 0

Dzięki za pomoc:D
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Hexen by mi zepsul cala radosc.
Jak juz to cos z fa/fma.
Pytanie mial ktos miedawno moze mdai w krysztale ?
Brazowy... Slodki...
  • 1626 / 291 / 0

No słodkiego kryształu MDxx to jak żyje jeszcze nie spotkałem. Być może z jakimś wypełniaczem jest, który stanowi substancję pomocniczą aby stworzyć kryształ. Wykazuje to aktywność?
  • 431 / 38 / 0

o.7g wrzucone do japnie

bylo bardzo fajnie 3h fazy okolo siedzenia na kanapie i bezwladu :))
  • 431 / 38 / 0

3cmc + mdai
donosowo
nie wiem
bez roznicy czuje tylko trojke.
miks 50% 50% okolo bo chuj wie ile to wazaylo ale kupki byly takie same
  • 640 / 22 / 0

Pakować mdai do nosa :) Może przestań już ćpać bo jak zaczynasz robić takie rzeczy to zaczynam wątpić w ćpunów.
To marnotrawstwo i głupota w jednym.
I Ty się dziwisz,że mdai nie działa
Szkoda gadać...
  • 1626 / 291 / 0

Bigaffe1990 pisze:
o.7g wrzucone do japnie
0,7g człowieku jaką Ty masz tolerancję? %-D Mnie niemal 3 razy mniejsza dawka przerosła i spowodowała flashbacki trwające do teraz. A jadłem w maju. Raz na 3-7 dni miewam napad dysocjacji. Ostatnio zdarzył mi się akurat jak coś czytałem i w przez kilkanaście sekund poczułem się jakby miał afazje. Nie byłem w stanie przeczytać tekstu, który był przede mną. Widziałem symbole ale były obce i nie mogłem z nich ułożyć wyrazów. To jest jak fala, która uderza z całej siły powodując oszołomienie. Taki chamski trwający chwilę dyskomfort podczas, którego pojawia się spory lęk połączony z uczuciem jakby za chwilę miał się urwać film. :-(
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata