Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

45%
1.Cały czas.
50
12%
2.raz w tygodniu.
13
17%
3.Jaram i miksuję
19
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
7
10%
5.raz w miesiącu.
11
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
12

Liczba głosów: 112

• 2026 / 117 / 0

ja jaram tytoń nałogowo ale nie jaram żontów, do fifki nie wyobrażam se dodawać, ogólnie nie widzę sensu mieszania z tytoniem, tytoń na dojebkę po jaraniu, a nie mieszanie, fu to nie niedobre jest
  • 43 / 3 / 0

19 sierpnia 2019p420 pisze:
mieszanie zioła z tytoniem to ciężki grzech!

tylko czyste zioło do lufki, tytoń to na dojebkę po wiadrze się nadaj e
Ja właśnie tak byłam uczona palić, żeby temat mieszać z tytoniem, ale później doszłam do tego, że to bez sensu ☺

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Zaskakująca przesyłka do Zakładu Karnego w Tarnowie. Tak przemycano narkotyki

Jeden z więźniów zakładu karnego w Tarnowie poprosił bliskich, żeby przesłali mu program telewizyjny. Z pozoru nie było w tym nic podejrzanego...
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Nigdy nie mieszam z tytoniem. Lolki pale tylko z koniecznosci jak np jestem czestowany. Sam juz w ogole skonczylem praktykowac ta forme spalania, raz ze zbyt duzo dymu (przy braku filtra) i niezdrowo a dwa marnacja materialu. No i trzy zabicie w pelni prawilnego smaku.
  • 86 / 19 / 0

Generalnie jak każdy z moich dilerów jest nieosiągalny lub pusty to zawsze stosuję patent że ogarniam przez jakiegoś znajomego co pali, wystarczy że wiem że ktoś jara.
Biorę 6g, daję mu 1 za to że mi pomógł i delektuje się wagową piątką zazwyczaj czegoś dobrego lub przynajmniej innego niż codziennie.
Nie warto sępić na pomocy innym i nigdy mi tak nikt wałka jeszcze nie wykręcił bo zawsze coś z tego miał ;p A w kryzysowych sytuacjach to tylko głupie 40 zł straty.
  • 2 / 1 / 0

mam zioma który przez takie fazy przestał jarać zielsko. Wystarczyły mu 3 buchy do mocnych napadów paranoji oraz duszności połączonych z przyśpieszonym tętnem. dziwne to to bo tylko jemu to tak wchodziło, typek nie ruszył blanta od ponad dwóch lat już
  • 394 / 8 / 0

Na dniach tez wrzucę MD tylko jest z nim taki problem, że jest to automat z dworu z nieznanego seedbanku :(
  • 7093 / 789 / 0

@barste
Przez jakiś czas robiłem dokładnie tak samo. Ja z racji wieku nie znam "nowego pokolenia" dilów (młodzi wilcy sreberkowcy) i w sytuacjach, kiedy któryś z moich stałych (wszyscy poznikali - albo wyroki, albo dali nogę zagranicę, bo im się gorąco zrobiło) sprzedawców był pusty, dawałem hajs takiemu młodemu koleżce z osiedla, żeby ogarnął dla mnie 5 i dla siebie 1 (lub spożytkował kasę w inny sposób - nie wnikałem, co z nią robił).
Myślałem sobie tak, że w końcu koleś musi za tym wydzwaniać, biegać, dostarczyć mi więc to ryzyko i fatygę należy mu opłacić.
Wiedziałem, że jest honorowy i nigdy nie było żadnego problemu, że coś przyciął - zawsze wszystko się zgadzało.
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

40 ziko za pomoc to moim zdaniem lekka przesada, rozumiem odbic kora czy postawic browar ale cala sztuka?
  • 7093 / 789 / 0

Nie za każdym razem - średnio co trzeci raz. Bo to jednak czas i ryzyko, a co to jest 1 nabicie... : ) Tym sposobem chłopak zawsze był chętny do pomocy, a ja jakoś bardzo nie zbiedniałem z tego powodu.
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

1 nabicie to jak dla mnie jest caly wieczor na bombie :-) Majac normalny siuwax a nie jakas slabizne, lufke mozna podejmowac 2-3 razy co 2-3 godziny. Calkiem adekwatne moim zdaniem za taka "pomoc" (sprowadzajaca sie w 99% do przejscia 2 przecznic do ziomka). Z drugiej strony jesli cierpi sie na nadmiar gotowki to okej... P.S. Obserwowalem relacje i gratuluje sukcesu! UZNANIE :liść:
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata