Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 5730 / 451 / 0

11 lipca 2018Baltimore pisze:
*Skąd. Zewsząd. Jeden ma katar, drugi dostaje paniki, a trzeciego boli głowa.
A czwarty dostanie diagnozę F20.0 :-O
  • 204 / 2 / 0

Ale serio ten temat musi być jakiś dziwny skoro po powąchaniu go kicham i kataru dostaje, ale jak się pali to nie ma tych objawów

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."
  • 339 / 20 / 0

UJebany pisze:
A czwarty dostanie diagnozę F20.0
Ja mam F61.0.

• 204 / 2 / 0

Czy jeśli kicham po wachaniu tej mj to jest ona chemiczna?
  • 5730 / 451 / 0

@up
Masz uczulenie na konopie indyjskie.
  • 5256 / 507 / 0

"Chemiczna marihuana" to urban legend (wg. mnie). Pamiętam, jak na początku tysiąclecia były tematy rzekomo mieszane z kokainą / heroiną / LSD... funkcjonowały tylko w umysłach ludzi, którzy o nich mówili, bo nigdy na taki rarytas nie trafiłem.
"Wzmacnianie" domestosem / muchozolem / proszkiem ixi też raczej możemy sobie darować.
Jedyną pewną (potwierdzoną empirycznie) "wyjebką" było dostanie tematu z dodatkiem, który podbijał wagę (drobny piasek, mąka, cukier). Takie coś paliło się mega dziwnie (iskry, drobinki piasku między zębami...), czy nawet ujawniało właściwości magnetyczne (temat przyciągał sam siebie)...

Nigdy nie widziałem syntetycznej kanna więc się nie wypowiadam. U mnie po prostu tego nie ma. W moim mieście nawet na wadze przestali oszukiwać - jedynie czasem podbijają cenę do 50 PLN twierdząc, że to "lepszy" temat (w większości przypadków faktycznie jest I klasa).

Uczulenie na konopie indyjskie w formie suszonego kwiatostanu... rozumiem, że to był żart : )
  • 765 / 43 / 0

Trochę mnie to zaintrygowało, nie powiem, czy można być uczulonym na konopie? W sensie na roślinę, na jej pyłek, bo chyba nie można na wysuszony kwiatostan?
  • 5256 / 507 / 0

Wczoraj kupiłem piątkę tematu z nowego źródła (słynąca ze śliwowicy wieś).
Palenie sprowadzanie jest z Czech i sprzedawane tylko po 5 (lub wielokrotności).
Dostałem 3 wielkie topy w woreczku strunowym (czego nie było od lat - folia aluminiowa niemal całkowicie je wyparła). Nie trzeba było nawet ważyć.
Zapłaciłem 170 PLN (normalnie sprzedają po 150 PLN, ale tym razem wzięli "lepszy temat").
Zapytałem co to jest - w odpowiedzi usłyszałem "kałach". Co?? "no kałach - AK 47".
Wieczorem w domu otwieram i aż mi zakręciło w nosie od zapachu! Topy są ciężkie i klejące (bynajmniej nie od cukru).
Smak świetny - dawno nie paliłem tak smacznych topów. Kubki smakowe są natychmiast "atakowane" tym "ziemistym" smakiem. Po machu było wiadomo, że jest dobrze. Dopaliłem bongo i odpaliłem Twin Peaks (sezon 3). Po 15 minutach latałem na orbicie. Byłem przekonany, że żaden temat nie jest wstanie mnie już zaskoczyć, a tu taka suprise : )
Faza jest niesamowicie happy i "czysta". Zero negatywnych "wibracji". Nawet w momencie, kiedy nie wiedziałem, co się dzieje, banan nie schodził mi z mordy. Czas leci szybko, a faza nie chce schodzić. Bardzo dużo się tutaj dzieje. Na początku jest to typowo Sativowe upalenie, które z czasem przechodzi w Indicę. Problemów ze snem nie miałem, ale też nie jest to odmiana, którą sugerowałbym na mocny sen.
Rano obudziłem rześki i pełen energii. Praktycznie zero zmulenia.

Polecam z czystym sumieniem - prawdziwa petarda. AK 47 trafia bezapelacyjnie do mojego top 5
  • 2 / / 0

Witam, mam do przewiezienia 2g marihuany w aucie, przez pół Polski i prawdopodobnie będę zmuszony przejechać przez ok. 100-150 km przez Niemcy (głównie autostradą). Znam prawa i obowiązki przy kontroli w obu krajach. Jakieś pomysły gdzie skitrać? Obawiac sie przejazdu przez Niemcy czy raczej nie? Gdzie mogą zajrzeć w aucie podczas kontroli oprocz bagaznika i wnetrza( np pod podwozie?) Po polskiej stronie czeka mnie przeprawa promem, czy jest mozliwosc kontroli z psem? Jak oceniacie ryzyko wpadki?
Mam pomysl na skitranie (po zapakowaniu szczelnym i kilku kąpielach w wybielaczu) mojego pakunku za tylnym zderzakiem od wewnętrznej strony auta nad wydeczem mniej wiecej, po czym przyklejenie go szczelnie tasma w takim miejscu aby nie bylo widac od dolu. Co o tym myślicie? Zbędnie świruje i lepiej schować pod tapicerke normalnie czy jak? :nuts: Dzięki za wszystkie opinie. :-p
  • 2 / / 0

Albo czy może skitrać w szamponie ? Bo nawet przecież jak trafie kontrole, to go nie wyciągną. Chyba że pies, no ale jakie są na to szanse.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata