marihuana

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 404 / 17 / 0

czy jak wloze kilka topow do mikrofali(mam mokre palenie jakies) na 1,5 minuty czy THC moze sie ulotnic i palenie bedzie slabsze???
  • 3047 / 175 / 0

stawiam na to, ze masz maksimum 14 lat.

Ukryła narkotyki w miejscu intymnym. Chciała przemycić je do więzienia

​Funkcjonariuszki z Aresztu Śledczego w Kielcach podczas kontroli znalazły u kobiety, która przyszła z wizytą do osadzonego, kulki marihuany o łącznej wadze ponad 10 gramów.
  • 22 / / 0

ustaw na niską moc i powinno być dobrze, ale to moze nieco pogorszyć smak
  • 237 / / 0

Dajcie mu normalne info a nie bez konkretnej odpowiedzi.
Suszenie w mikrofali odpada bo nja pewno będzie bobslabskie, czyli ni zapachu będzie miało ani wątpie by kopało.
Sory i pozdrawiam!
Użytkownik nieaktywny
  • 21 / / 0

To ja powiem dla odmiany ze kolega suszyl w mikrofali, swiezo scieye topki z automatow growbox'owych.

I klepalo normalnie :}
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 34 / / 0

Mikrofala odpada - z pewnością będzie bardzo gryzło w gardło, poza tym można łatwo przesuszyć.
  • 22 / / 0

każde szybkie suszenie da taki efekt a jezeli pyta o mikrofale to chyba mu zalezy na czasie, wiec jak nie dbasz o smak -mozesz suszyc w mikrofali
  • 705 / / 0

Ja bym tego nie robil. Jednak ten psychiczny dyskomfort, ze iles tego THC moglo by uleciec :-p Rozpierdol topy na drobno, wtedy bedzie lepiej schlo i poloz na grzejniku albo czyms takim. Albo gdy z mokrego wychodzi za mocny kolek w lufce to po prostu butla + pazlotko i jedziesz gosciu oporowo. Ewentualnie mniejsze wbicia i zapalniczka zarowa, tudziez swieczka tez dobra opcja.
FajnieJest pisze:
stawiam na to, ze masz maksimum 14 lat.
I wtedy sie jaralo, zostaw chlopaka hehe :-D
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2011 przez AE86, łącznie zmieniany 2 razy.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata