Marihuana - Podanie Doustne

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 115 / / 0

a moze poporstu faza jest mocniejsza bo jecie 1g na raz? mi wystarczy ze spale sam lolka polgietowego i jestem naprawde mocno upalony, wiec jakbym spalil 1g na raz to hmm to nie wiem jaka faza by byla, nigdy tyle jeszcze na raz nie palilem, ale napewno byloby mocno

• 463 / / 0

wiec jakbym spalil 1g na raz to hmm to nie wiem jaka faza by byla, nigdy tyle jeszcze na raz nie palilem, ale napewno byloby mocno
powiem ci ze nie :] przynajmniej ja tak mialem, zdazalo mi sie spalac 1 g na raz (np w ciagu godzinki) i powiem ze od pewnego momentu faza juz tak nei narasta jak na poczatku, w pewnym momencie jestem juz usamzony i tyle (ew. moge usnac :D ale zadko sie zdaza). makumba rozjebuje :D

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Szukasz dobrej pracy? Zrób „dyplom z marihuany”

Amerykańskie uczelnie otwierają nowe kierunki studiów związane z legalizacją marihuany. Po ich ukończeniu przyszli absolwenci mogą wybrać karierę w laboratorium czy handlu
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Witam, mam takie pytanie czy ktoś coś wie o szkodliwym działaniu doustnie podanej mj na układ pokarmowy szczególnie trzustkę? Ewentualnie połączenia tego z alkoholem?

Pozdrawiam.
  • 5 / / 0

tzn??
ciastka?? mleczko?? czy chcesz susz wpierdalac??
my z kumplem wczoraj gotowaliśmy mleczko, bo podobno dużo lepiej wchodzi i ładuje się tak mocno ile zarzucisz, a nie tak jak jarane - do pewnego momentu... ale nam coś nie wyszło... i mi sie narazie nie wkręca... ogolnie czas ladowania to 1-2h... ale ja juz 4 czekam ^^ mj nie jest szkodliwe ^^ tylko, że nasze mleczko musiało być tłuste, więc jedynie ten tłuszcz był szkodliwy, ale tak to jest lux
  • 115 / 1 / 0

Uuu, zmartwiłeś mnie vaust
Powiedz lepiej, jak smakowało, może pokuszę się na 3 szklanki : P
  • 141 / / 0

THC rozkłada się w tłuszczach, także rozpuszczasz i robisz z niego np. masło, z którego sobie pieczesz ciastka, albo np. mleko, z którego możesz zrobić budyń ;) THC tak przyjętę wchodzi po jakimś czasie, trzyma dłużej i mocniej.
  • 5 / / 0

nyli pisze:
Uuu, zmartwiłeś mnie vaust
Powiedz lepiej, jak smakowało, może pokuszę się na 3 szklanki : P

smakuje zajebiście^^ jak naleśniki ^^ ale pachnie jak zwykłem mleko... jak to gotowaliśmy pachniało ładniej ^^ ale smak jest ekstra ;p
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Ja sie pytam czy mieszanka mj doustnie + alkohol może wywołać jakieś szody w układzie pokarmowym, czy ktoś coś wie na ten temat, bo przesłanki mam, ale niepotwierdzone. Może ktoś kompetentny się wypowie.

oxo

• 25 / / 0

mj nie wywoła Ci szkód ale sam alkohol to wiadomo że za dobrze nie wpływa na nic...
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata