Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 23 z 23
  • 593 / 157 / 0
Haha, no raczej nie ma. Na migreny ogólnie nie ma leku, co najwyżej środki przeciwbólowe, tak samo jak na wszelkie choroby autoimmunologiczne. Jeszcze nie tak dawno temu chorzy byli po prostu skazani na dość szybką śmierć w męczarniach, jeśli mowa o SM przykładowo. W przypadku migreny na męczarnie i światłowstręt. Obecnie całe szczęście mamy dostęp do MM, która jest niezwykle skutecznym oraz całkowicie naturalnym, a przy tym bezpiecznym lekiem i oby to się już nigdy nie zmieniło.
  • 464 / 180 / 0
@aurora20
Paliłem in doora, hindu kush oraz ak47 w sumie kilka lat małe ilości. Od tygodnia jestem czysty, nic nie palę i czuję się zajebiście. Wyleciałem z kraju na jakiś, czas w inny klimat, odciąłem się od używek i czuję się na prawdę dużo lepiej, leki działają teraz na 100 % :) dziękuję Bogu że się obudziłem i że nie palę bo chyba na pewno trawa mi w niczym nie pomagała przy moich lękach i depresji.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1599 / 265 / 0
To tak trzymaj tylko na plus to ci wyjdzie, na pewno z punktu widzenia porfela. Wszystko jest osobnicze, ja bym nie potrafił odstawić zioła. Od ponad 10 lat było może kilka dni co nie paliłem także chyba jestem wjebany aczkolwiek nie zamierzam z tym walczyć. Szkód większych nie widzę, korzyści/przyjemności za to bardzo dużo
  • 1 / / 0
Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post. Od kilku miesięcy choruję na depresję, która jest połączona z uporczywą bezsennością. Niestety zmusiło mnie to pierwszy raz w życiu zasięgnąć pomocy psychiatrycznej. Lekarz zalecił mi stosowanie sertraliny w dawce 50mg rano, oraz dwa leki na sen: kwetiapine 100 mg oraz pregabaline 75 mg na godzinę przed położeniem się spać. Lekarz zalecił również, by podczas terapii kategorycznie zrezygnować z alkoholu, oraz narkotyków. Odnośnie alkoholu jestem w stanie całkowicie przestać go używać, nie mam z tym żadnego problemu. Chciałem natomiast spytać o tą drugą kwestie. W przypadku narkotyków nie biorę i nigdy nie brałem niczego innego poza mj, którą palę rekreacyjnie od kilku lat, z częstotliwością około 2-3 razy na tydzień. Chciałem spytać jak mj reaguje z tymi lekami, i czy również z niej powinienem zrezygnować jeśli nie chcę sobie zaszkodzić? Pozdrawiam.
  • 703 / 122 / 0
@Morkwarg Proponuję abyś spróbował zrobić przerwę od palenia na 2-3 miesiące najlepiej aby leki mogły się rozkręcić. Może w ogóle odstaw mj na czas leczenia zgodnie z tym co sugeruje lekarz. Mogłeś mu wspomnieć, że nie raz wspomagasz się np. medyczną marihuaną. Z lekarzem lepiej być szczerym.
To jest mocny zestaw, po tych lekach też będziesz mieć jakby fazę w głowie, a mj bardzo możliwe, że zacznie działać słabiej.
Panuje powszechna opinia, że marihuana osłabia lub zmienia działanie niektórych leków.
  • 593 / 157 / 0
Moim skromnym zdaniem nasila działanie wielu leków psychiatrycznych z tego prostego powodu, iż ma pierwszeństwo jako metabolit. W przypadku SRRI to raczej wpływ jest obojętny choć osobiście bym tego nie łączył razem, jeśli już to leki rano, a to drugie na sen. I tak jak wyżej kolega radzi warto zapytać lekarza. Zapisz się do dobrej kliniki i tam uzyskasz odpowiednie wsparcie. Każdy też zapewne reaguje trochę inaczej. Przyda się również choćby po to byś wiedział po co sięgasz, na ulicy jest rosyjska ruletka i jak dostajesz sative to możesz nie spać całymi tygodniami, a tak wybierasz indice to śpisz sobie jak niemowlę.
Trochę mnie też dziwi ta depresja skoro weed ma działanie antydepresyjne. Pewnie korzystałeś z ulicznego, a tam to może być praktycznie wszystko łącznie z amfą czy dopalaczami.
Osobiście to nie weedem bym się martwił tylko alkoholem, bo to głównie owa trucizna jest odpowiedzialna zarówno za stany depresyjne jak i psychotyczne. Bezwzględnie odstaw alko i pewnie antydepresanty nie będą więcej potrzebne.
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 23 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.