Paliłem in doora, hindu kush oraz ak47 w sumie kilka lat małe ilości. Od tygodnia jestem czysty, nic nie palę i czuję się zajebiście. Wyleciałem z kraju na jakiś, czas w inny klimat, odciąłem się od używek i czuję się na prawdę dużo lepiej, leki działają teraz na 100 % :) dziękuję Bogu że się obudziłem i że nie palę bo chyba na pewno trawa mi w niczym nie pomagała przy moich lękach i depresji.
To jest mocny zestaw, po tych lekach też będziesz mieć jakby fazę w głowie, a mj bardzo możliwe, że zacznie działać słabiej.
Panuje powszechna opinia, że marihuana osłabia lub zmienia działanie niektórych leków.
Trochę mnie też dziwi ta depresja skoro weed ma działanie antydepresyjne. Pewnie korzystałeś z ulicznego, a tam to może być praktycznie wszystko łącznie z amfą czy dopalaczami.
Osobiście to nie weedem bym się martwił tylko alkoholem, bo to głównie owa trucizna jest odpowiedzialna zarówno za stany depresyjne jak i psychotyczne. Bezwzględnie odstaw alko i pewnie antydepresanty nie będą więcej potrzebne.
26 kwietnia 2023Morkwarg pisze: Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post. Od kilku miesięcy choruję na depresję, która jest połączona z uporczywą bezsennością. Niestety zmusiło mnie to pierwszy raz w życiu zasięgnąć pomocy psychiatrycznej. Lekarz zalecił mi stosowanie sertraliny w dawce 50mg rano, oraz dwa leki na sen: kwetiapine 100 mg oraz pregabaline 75 mg na godzinę przed położeniem się spać. Lekarz zalecił również, by podczas terapii kategorycznie zrezygnować z alkoholu, oraz narkotyków. Odnośnie alkoholu jestem w stanie całkowicie przestać go używać, nie mam z tym żadnego problemu. Chciałem natomiast spytać o tą drugą kwestie. W przypadku narkotyków nie biorę i nigdy nie brałem niczego innego poza mj, którą palę rekreacyjnie od kilku lat, z częstotliwością około 2-3 razy na tydzień. Chciałem spytać jak mj reaguje z tymi lekami, i czy również z niej powinienem zrezygnować jeśli nie chcę sobie zaszkodzić? Pozdrawiam.
08 maja 2023RafalKoral pisze: Trochę mnie też dziwi ta depresja skoro weed ma działanie antydepresyjne.
28 kwietnia 2023visitorQ pisze: Panuje powszechna opinia, że marihuana osłabia lub zmienia działanie niektórych leków.
Escitalopram jest już trochę na rynku, raczej nie jest przyczyną, a one mogę być różne: materiał, ilość, sposób, interakcje, zdrowie czy nawet nastrój.
Przez kilka miesięcy spokojnie może zajść zmiana percepcji palenia i być może dla Ciebie nie jest już atrakcyjne parę buszków, a porządnie ujaranie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/medweedartykul_2025-05-22-18.png)
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną
W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/duda.jpg)
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość
Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/forestgumprunin.jpg)
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana
Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.