Małe Growboxy - wątek ogólny

Moderator: Konopia

• 12 / / 0

no wiem troche czytalem o tym ale lowrider nadaje sie akurat do mojego niskiego boxa.. no ale dobra a Ty bawiles sie kiedys w uprawe w takich zminimalizowanych warunkach? Tzn chodzi mi o to czy swoja wiedze posiadasz z doswiadczenia czy z samej teori??:) a pytam sie bo to bedzie moja pierwsza uprawa i niechce niczego spieprzyc

• 217 / / 0

mialem boxa o wymiarach 31*31*75 czyli troche wyrzszego od twojego i jakos bez lowridera udało mi sie ukonczyc całkiem niezłą uprawe

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Dorośli "ignorują" łatwy dostęp dzieci do narkotyków

Większość dorosłych 'żyje w niewiedzy' na temat dostępności narkotyków dla najmłodszych - oceniło czterech komisarzy ds. dzieci w Zjednoczonym Królestwie. Jednocześnie eksperci są zmartwieni faktem, że coraz więcej młodych ludzi sięga po niedrogie narkotyki klasy A.

• 12 / / 0

i uprawiales big budda??
ile miales zbiorow:D

• 217 / / 0

nie, nie big buda, mi zalezalo bardziej na jakosci niz ilosci :-) miałem easy buda z FS i grejfruta z tego samego breadera

• 12 / / 0

i duzo gietow wyszlo?;]

• 217 / / 0

z pierwszej nie (easy bud) , z grapefruta miałem ok 40-50g super jakosci trawki z szafki 45x30 cm.

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

@Zioło ale ty miałeś 75cm wysokości, myślisz że big buda da radę w box'sie o wysokości 50cm wychodować

• 12 / / 0

dobre pytanie

• 361 / 1 / 0

trzeba wyciąć dziure w podlodze i dorobic do boxa nóżki tak zeby doniczka byla pod nim a jej szczyt zaczynal sie rowno z podlogą boxa. Pod warunkiem ze jest to szawka wolnostojąca

• 12 / / 0

no niestety nie ma takiej mozliwosci;/
musi zostac tyle ile jest..
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata