Magnez i preparaty z nim - wątek ogólny.

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 108 Strona 6 z 11

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 257 / 3

I się podziel. ;)
Rejestracja: 2011
  • 414 / 44 / 0

Spoko ;)

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Starogard Gdański. Pukali do drzwi mieszkania poszukiwanego i wyczuli marihuanę u sąsiadów

Mieszkańcy Kociewia wpadli na gorącym uczynku, gdy funkcjonariusze, którzy sprawdzali adres osoby poszukiwanej, wyczuli na klatce schodowej wydobywający się z mieszkania sąsiadów wyraźny zapach marihuany.
Rejestracja: 2017
  • 446 / 11 / 0

Ja wybierałbym pomiedzy magneB6 ktory jest lekiem a nie suplementem, a chela-magnez.
Rejestracja: 2014
  • 3640 / 960 / 2

Cytrynian magnezu - farmaceutyczny.

źródło: alledrogo
cena za 250g(!): od 20 do 30zł
Rejestracja: 2016
  • 3392 / 993 / 0

Rejestracja: 2010
  • 17 / / 0

^Ten preparat zawiera tlenek magnezu nie polecam, kasa w błoto.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 97 / 1 / 0

witam, jaki bylby najlepszy magnes dla kawosza.ja pije z rana dosyc mocna (2 lyzki stolowe czubate) kawe i to mnie dosyc mocno nakreca, staram sie nie przesadzac ale czasami wale 2-3 i tu juz po tym jest lekkie roztelepanie i zimno w konczynach.myslalem o jakies popularnej formie np wodoroasparaginian (aspargin). co polecicie?
Rejestracja: 2014
  • 93 / 22 / 0

ostatnio coraz czescie slyszalem o lepszej przyswajalnosci magnezu po przez skore niz droga oralna. Z ciekawosci poszukalem i znalazlem opis eksperymentu z wykozystaniem soli EPSOM (po angielsku).
http://www.epsomsaltcouncil.org/wp-cont ... ulfate.pdf
Jest to eksperyment w ktorym osoby badane biora 12 minutowa kapiel i sprawdzany jest poziom magnezu we krwi. Sam staram sie brac taka kapiel raz w tygodniu, chcialbym czesciej lecz na wiecej poprostu nie ma czasu. Po przeczytaniu dokumentu zaintrygowala mi wzmianka o plastrze z sola. Metoda ta wydaje sie duzo szybsza jezeli chodzi o przygotowanie i tansza :-)
To check this, 2 volunteers wore ‘patches’ where solid MgSO4 was applied directly to the skin and sealed with a waterproof plaster. Plasma/urine analysis confirmed that both Mg and sulfate levels had increased so this is potentially a valuable way of ensuring Epsom salts dosage if bathing is not available. Interestingly, both volunteers, who were > 60 years old, commented without prompting that ‘rheumatic’ pains had disappeared.
w wolnej chwili postaram sie znalezc wiecej info na temat metody z plastrem i przysfajalnosci droga oralna.
Rejestracja: 2014
  • 3640 / 960 / 2

Zgadza się, kąpiele w soli Epsom sa popularnym zabiegiem na podwyższenie poziomu magnezu w organizmie bez skutków wewnętrznych tj. biegunka.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 97 / 1 / 0

no dobrze a w tabletkach jaki sie nada?
Posty: 108 Strona 6 z 11
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 2420 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alpraomega, PanMatrix i 4 gości