Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 241 • Strona 21 z 25
  • 1696 / 289 / 0
@Odmozdzony123 dziurawiec jest fajny.. ale jak bierzesz ssri to NIE JEST FAJNY ANI KURWA TROCHE. odcina wtedy jest jak chuj, ja po 100mg sertraliny sobie dosyc sporo (tzn. w chuj) dziurawca zwapowalem i normalnie efekt jakbym ojebal tak 10mg clonazolamu tylko ze do tego suchosc w ustach, slinienie sie..
ale jesli nie bierzesz ssri, jest git.
a, jak cos to melisa podobno jest nic nie warta do wapo, ktos tak gdzies pisal ze traci swoje wlasciwosci psychoaktywne.
co do mulungu to wydaje mi sie, ze byloby fajne, ale musialbys dobrze temperature dobrac..
nie testowalem jeszcze innych ziol w wapo takze tyle moge powiedziec. pozdro
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1229 / 176 / 0
Graviola - mówi wam to coś ? Ponoć takie to dobre ale nie wiem czy po psychotropach jakiekolwiek ziółko tego typu coś wskura, a widze że na forum chyba nie ma tematu o tej gravioli
  • 32 / 2 / 0
Tego czego dowiedziałam się o gravioli zaskoczyło mnie totalnie. Otóż graviolą zainteresowały się bardzo poważne instytucje i placówki badawcze, łącznie z Narodowym Instytutem Raka w USA. Odkryto, że wśród składników gravioli wyszczególnić można alkaloidy nazwane acetogeninami annonaceowymi. Uczeni z Kalifornii stwierdzili, że związki te niszczą komórki rakowe, a przy tym nie działają negatywnie na zdrowe komórki w organizmie człowieka. To właśnie dlatego medycyna naturalna stara się promować graviolę na raka, kosztem chemioterapii. Czyli jest nadzieja dla osób nie mogących skorzystać z chemioterapii.
  • 3306 / 645 / 9
Napisałem właśnie anegdotę o mixie w stylu kociołek Panoramixa z owocami aronii. Zaznaczę, że byłem po tym także cholernie rozpalony. W środku nocy szedłem bez koszulki. Teroria nieświadomej intoksykacji w stylu kwas w peperoni - niewyczuwalna. Na 99% nieprawdziwa.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 4 / / 0
Potwierdzam
Spirytus najlepszy
Uwaga! Użytkownik BaronTrex jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 180 / 10 / 0
Jak to jest z kocimietką taką z ogrodniczego,klepie cokolwiek ?
  • 711 / 167 / 0
^up: kilka lat temu hodowałem kocimiętkę w skrzynce na balkonie i próbowałem w formie naparu. Końskie dawki, typu 2/3 kubka suszu w ogóle nie kopały, w żaden zauważalny sposób.
  • 11 / 1 / 0
Macie jakies spsoby na lepszy sen ale z naturalnych rzeczy?
Jakies mixy czegoś z czymś ale co serio działa a nie placebo

Oatatnio stosuje 5mg melatoniny z chmielem i waleriana i cos tam pomaga bo szybciej zasypiam okolo 30min max
Wcześniej to i 2h szlo się męczyć i budzenie w nocy co godzinę.
Teraz zdarzy mi się raz czy dwa. Także progres jest.

A Wy jakie macie sprawdzone sposoby?
Uwaga! Użytkownik OrderPickUp jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1495 / 964 / 7
@OrderPickUp może ashwaghanda?
Obniża kortyzol, cukier we krwi, ponoć ma działanie antyrakowe, boostuje testosteron, pomaga redukować stres, a co za tym idzie - jako ogół, ułatwi rzekomo zasypianie i jakość snu.
  • 3090 / 465 / 1
A z minusow? ;)
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
ODPOWIEDZ
Posty: 241 • Strona 21 z 25
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.