Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Cześć!

Jestem nowy, szukałem tematu ale nie znalazłem, dlatego założyłem konto.

TL;DR
Czy to jest legitny produkt i jak bardzo jest szkodliwy?
https://www.microdosebros.com/store/atlantis

Wszedłem w posiadanie tych trufli, chciałbym je zażyć ale czytałem tu i tam, że grzyby (czy też trufle? Wszak trufle to grzyby) mogą zostawić po sobie ślad jak sanek płoza no i trochę się cykam. Macie jakieś doświadczenie z nimi? Jaka dawka jest "czilowa"?

Pozdrawiam rodziny
  • 3 / 1 / 0
Hej, produkt jest legitny. Kupiłam takie stacjonarnie w innym kraju. Jest to część grzyba która rośnie pod ziemią. Bardzo nieprzyjemny bodyload który trwał ok. 20-30 minut. Nie jest szkodliwy. Smak obrzydliwy, wg mnie jak mieszanka ziemi, orzechów, stęchlizny. Bardzo słabe doznania wizualne. Na opakowaniu masz napisane by nie jeść więcej niż jedno opakowanie i nie mieszać z alkoholem.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.