MAF metoxy acetyl fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 142 Strona 14 z 15
Rejestracja: 2016
  • 1284 / 116 / 0

Kurwa, przez chwilę miałem fazę i napalilem się na tego MAF-a

Chociaż biorąc pod uwagę moje sklonnosci do ładowania na SOR'że po hard opio chyba odpuszczę. Po opiniach widać że chujnia, no ale kurwa podszepty złego robią swoje. Jeszcze jak się doda do tego fakt, ile ma się faz za 40zł Mafa w porównaniu do 40zł przejebanych na kode (A i tak nie ma pewności że zawsze poklepie), no to kurwa

Z drugiej strony mam wolne 100 ml glikolu do rozpuszczenia, co mogłoby się złego stać? %-D

No i jeszcze ta posucha na rynku Opio-RC robi swoje
Rejestracja: 2010
  • 358 / 58 / 0

To w zasadzie sprawdza się tylko jak już wpieprzyłeś się w coś innego i potrzebna jest "metoda na głoda". W małych lub umiarkowanych dawkach ładnie zalecza skręta. W dużych dawkach, albo usypiasz, albo dostajesz nudności, nie będzie jakiejś bardzo przyjemnej fazy.

Jak ktoś już pisał na poprzednich stronach, przyjemny stan na tym można uzyskać tylko przy pierwszym razie o ile człowiek jest w miarę czysty, potem to już jedynie zaleczanie, a jeśli się przesadzi z dawkami to raczej efekty niepożądane niż pożądane. ;)

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Niebezpieczny narkotyk na czarnym rynku. Pojawił się po raz pierwszy. Zażycie grozi śmiercią

– Pierwszy raz w Polsce wykryto bardzo niebezpieczny narkotyk pod nazwą etazen, należący do grupy opioidów. Jest 60 razy mocniejszy niż morfina. Zażycie może prowadzić do śmierci – opublikował w środę na swojej stronie ostrzeżenie publiczne Główny Inspektor Sanitarny.
Rejestracja: 2009
  • 1933 / 303 / 0

MAF próbowałem kilka msc. temu i w porównaniu do obecnie dostępnych opioidów na polskim rynku RC zdawał się być najlepszy (porównując do pierwszych/późniejszych sortów U47, FU-F, BUFF i TF; w zasadzie jedyny plus dla U47 (jak dla mnie) to brak mdłości i wymiotów). Ponadto w odróżnieniu od innych obecnych na rynku analogów fentanylu najmniej wywoływał u mnie mdłości/wymioty, oraz jako jedyny po jakimś czasu wywoływał przyzwyczajenie się organizmu przez co i te ciągłe zwracanie przestawało występować
21 stycznia 2018crocodilla pisze:
Pytanko do znawców tematu. Jak po tym (czy ogólnie po fentkach) wygląda skręt porównując do U-47700? Szczególnie interesuje mnie czas trwania.
Ani po MAF, ani po U47 nie doznałem skręta. Nie mniej podejrzewałbym, że to jest zbliżone doświadczenie do skręta po fentanylu (ze względu na podobieństwo chemiczne, jak i na charakterystykę zażywania - tj. częstotliwość dorzutek, krótki okres działania itp.). Czyli (jak dla mnie) najchujowszy/najbardziej intensywny rollercoaster efektów odstawiennych skrompresowanych w 2-3 dniach - przy czym bez odczuwania bólu fizycznego (ale tegoż nigdy nie odczuwałem po żadnym opioidzie podczas odstawiania).
Rejestracja: 2010
  • 358 / 58 / 0

Rzeczywiście, przyzwyczajnie sprawia, że nudności ustępują. MAF jest wyraźnie słabszy od U47, potwierdzone klinicznie. Kiedy skończyło mi się U47 i leczyłem się MAFem, było oczywiście mniej chujowo, ale MAF nie potrafił zbić objawów odstawiennych w całości. Poprawiło się, kiedy organizm odtruł się całkowicie po U47.

Przetestowałem już skręta po MAFie. U mnie cała sprawa zamyka się w jakichś 24-30 godzinach. Bóle stawów niestety występują. Tym razem z kolei zaleczanie Tramalem pokazało, jaki ten Tramal jest słaby.
Rejestracja: 2017
  • 31 / 1 / 0

@crocodilla

Po jakim ciągu ten skręt po mafie miałeś?

Wgl wiecie czy jest teraz gdzieś dostępne jakieś opio rc żeby nie dopuścić do skręta w przerwie w dostawie mafa u vendora? :-D
Rejestracja: 2015
  • 720 / 69 / 0

26 lutego 2018suckmyblood pisze:
...
Nie ma takiego opio, ktore po ciagu nie zrobi ci kuku. Nie mam jedynie pewnosci co do loperamidu %-D
Rejestracja: 2017
  • 31 / 1 / 0

Nie ma takiego opio, ktore po ciagu nie zrobi ci kuku. Nie mam jedynie pewnosci co do loperamidu %-D
Nie zrozumiałeś
Pytam czy jest jakieś opio dostępne w rckach bo jestem na MAFie a vendor chwilowo nie ma i potrzebuje coś innego ;-)

poprawiono cytowanie/thermo
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Jak wygląda czysty MAF w prochu, chyba HCL. Orientuje się może ktoś?
Rejestracja: 2016
  • 2743 / 500 / 7

Jak milion innych substancji.
W sensie biały proch.
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0

Właśnie coś mi nie grało , bo proch jest koloru jak piasek. Dodatkowo w porównaniu do zwykłego fenta bardzo dobrze rozpuszcza sie w wodzie, więc chyba nie rozgryze co to jest.
Posty: 142 Strona 14 z 15
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości